logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
A w Patafii nie bardzo: druga wyprawa profesora Pstrixa! - Jacek Nawrot
Add cover
A w Patafii nie bardzo: druga wyprawa profesora Pstrixa!
by: (author)
4.00 5
"A w Patafii nie bardzo" jest drugą z kolei książką dla młodych czytelników pióra ofiarnego wychowawcy młodzieży, autora cenionych publikacji pedagogicznych - Jacka Nawrota. Akcja tej fantastyczno-satyrycznej opowieści rozgrywa się w Patafii - wyimaginowanej krainie, której mieszkańcy ogarnięci... show more
"A w Patafii nie bardzo" jest drugą z kolei książką dla młodych czytelników pióra ofiarnego wychowawcy młodzieży, autora cenionych publikacji pedagogicznych - Jacka Nawrota.

Akcja tej fantastyczno-satyrycznej opowieści rozgrywa się w Patafii - wyimaginowanej krainie, której mieszkańcy ogarnięci zostali obłąkańczą manią gromadzenia pieniędzy.

Czy tajna i niebezpieczna misja bohaterów pragnących ocalić ludzkość przed zaraźliwą "szmalofrenią" odniesie oczekiwany skutek, dowiecie się z lektury tej oryginalnej, pełnej zaskakujących pomysłów i błyskotliwych aluzji do naszej codzienności książki.

O uznaniu, jakim "A w Patafii nie bardzo" cieszy się wśród krytyków literatury dla dzieci i młodzieży, świadczy przyznanie tej książce drugiej nagrody na konkursie "Naszej Księgarni" w 1980 r. oraz Harcerskiej Nagrody Literackiej w 1985 r.
show less
Edition language: English
Bookstores:
On shelves
Share this Book
Need help?