logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Absolwenci - Erich Segal
Absolwenci
by: (author)
4.00 5
Znakomita powieść obyczajowa autora takich bestsellerów, jak "Ostatni akord", czy "Akty wiary", wciągające studium ludzkich ambicji, pragnień oraz zderzenia marzeń z brutalną rzeczywistością. Harvard, jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Na zjeździe absolwentów rocznika 1958... show more
Znakomita powieść obyczajowa autora takich bestsellerów, jak "Ostatni akord", czy "Akty wiary", wciągające studium ludzkich ambicji, pragnień oraz zderzenia marzeń z brutalną rzeczywistością. Harvard, jedna z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie. Na zjeździe absolwentów rocznika 1958 spotyka się pięciu mężczyzn, niegdyś wybitnych studentów, teraz dorosłych ludzi. Uroczystości są okazją, by porównać osiągnięcia, dokonać resume, pochwalić się sukcesami. Co pozostało z pełnych ambicji i wiary młodzieńców? I jaką cenę przyszło im za płacić za realizację najskrytszych marzeń. Powieść Segala jest obszerną kroniką życia kilku rodzin, które możemy obserwować na przestrzeni ćwierćwiecza, opowieścią o poszukiwaniu prawdy o sobie, zagubieniu i o tym, jak trudno jest żyć z piętnem sukcesu. Z właściwą sobie wnikliwością autor obnaża sekrety bohaterów, uwielbianego przez kobiety milionera Danny'ego, nieśmiałego i spolegliwego Andrew oraz innych, by ukazać ich niekończącą się walkę z rzeczywistością i zadać ważkie pytanie - jak daleko wolno się posunąć, by odnieść sukces, nie gubiąc po drodze tego, co najważniejsze.  

źródło opisu: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,9,2714,absolwenci.html
źródło okładki: http://www.wydawnictwoalbatros.com/ksiazka,9,2714,absolwenci.html
show less
Format: papier
Publisher: Albatros
Pages no: 568
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Maciej Kulesa
Maciej Kulesa rated it
5.0 The Class
Bardzo wciąga. Ciekawie napisane losy kilku przyjaciół. Książkę czyta się szybko, ale mamy wrażenie, że przeżyliśmy z bohaterami kilka lat. Przynajmniej ja tak odczułem.
Other editions (6)
Books by Erich Segal
On shelves
Share this Book
Need help?