logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Adwokat spraw ostatnich - Paweł Szlachetko
Adwokat spraw ostatnich
by: (author)
Jeśli po śmierci dopadną cię dawne kłopoty, znajdź adwokata spraw ostatnich. Bo w świecie żywych nie poradzisz sobie sam. W jednym z kościołów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety. Ułożono je na wyrysowanym krwią pentagramie. Śmierć dziewczyny okaże się śladem, który pozwoli wpaść na trop... show more
Jeśli po śmierci dopadną cię dawne kłopoty, znajdź adwokata spraw ostatnich. Bo w świecie żywych nie poradzisz sobie sam.

W jednym z kościołów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety. Ułożono je na wyrysowanym krwią pentagramie. Śmierć dziewczyny okaże się śladem, który pozwoli wpaść na trop międzynarodowej afery, bezskutecznie rozpracowywanej przez Europol.
Rozwiązaniem zagadki mają zająć się Ona i On, mimo że stoją po dwóch stronach barykady. Ona jest policjantką z tajemniczymi powiązaniami, On adwokatem, który stracił wiarę w prawo i nie zamierza pomagać policji. Ku swemu zaskoczeniu dowiaduje się, że musi wziąć udział w grze, gdyż od tego zależy jego życie. Łączą siły, gdyż tylko razem mają szansę rozwikłać tajemnicę.  

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788379610693
Publisher: Prószyński i S-ka
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
POCZYTAJNIA
POCZYTAJNIA rated it
0.0 Gatunkowy misz-masz?
Kryminał jako gatunek konwencjonalny posiada określony zespół cech charakterystycznych. Czytelnicy kryminałów przyzwyczaili się, że w powieści kryminalnej fabuła ogniskuje się wokół zbrodni, okoliczności dojścia do niej, dochodzenia do rozwikłania zagadki oraz odkrycia sprawcy całego zamieszania. Ch...
Books by Paweł Szlachetko
On shelves
Share this Book
Need help?