logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Alkohol, prochy i ja - Barbara Rosiek
Alkohol, prochy i ja
„Alkohol, prochy i ja” to kolejna opowieść Barbary Rosiek z porażającą szczerością opisująca zmagania z psychiką, nałogami, niezdolnością do zerwania z własnymi słabościami. W życiu codziennym trudno jest czasem uwierzyć, że obok ludzi idących z impetem, twardo przez życie, cicho przemykają się... show more
„Alkohol, prochy i ja” to kolejna opowieść Barbary Rosiek z porażającą szczerością opisująca zmagania z psychiką, nałogami, niezdolnością do zerwania z własnymi słabościami.

W życiu codziennym trudno jest czasem uwierzyć, że obok ludzi idących z impetem, twardo przez życie, cicho przemykają się ci, dla których trud życia jest niemożliwy do udźwignięcia. Często padają pod jego ciężarem, sięgają po używki, znajdują cel, za chwilę tracą go. Bywa, że pogrążają się w nałogu, bywa, że targają się nawet na własne życie. Jest w takiej postawie wiele bezradności. Jest też jednak i głos Barbary Rosiek, który zdaje się mówić „taka jestem, upadam i podnoszę się, mam jednak do tego prawo”. Rosiek walczy o prawo dla tych, którym poskąpiono sił, którzy noszą w sobie skazę słabości.

Wydawnictwo Pracownia Słów ma głębokie przekonanie, że kolejna książka Barbary Rosiek, podobnie jak poprzednie, ujmie czytelników szukających w literaturze szczerych doznań i przemyśleń.  

źródło opisu: nota Wydawcy
źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks728209.html
show less
Format: papier
ISBN: 8389127105
Publisher: Pracownia Słów
Pages no: 145
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (3)
On shelves
Share this Book
Need help?