logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Angel Sanctuary - 6 - Kaori Yuki
Angel Sanctuary - 6
by: (author)
Dzięki poświęceniu Arachne Gehenna zostaje ocalona, a Setsunę udaje się uratować Cry. Tymczasem na Ziemi dochodzi do pierwszego od dawna spotkania czterech aniołów władających żywiołami. Czy doprowadzi to do wskrzeszenia prawdziwego ciała Setsuny? Na zakończenie przygód w Gehennie poznamy... show more
Dzięki poświęceniu Arachne Gehenna zostaje ocalona, a Setsunę udaje się uratować Cry. Tymczasem na Ziemi dochodzi do pierwszego od dawna spotkania czterech aniołów władających żywiołami. Czy doprowadzi to do wskrzeszenia prawdziwego ciała Setsuny?

Na zakończenie przygód w Gehennie poznamy prawdziwą tożsamość Kiry - Nanatsusayi, następnie zaś akcja przeniesie się do samego Najwyższego Nieba! Raziel, kadet, który nie zgadza się z działalnością Najwyższego Stowarzyszenia, na polecenie swego przełożonego udaje się na spotkanie z Setsuną. Zafikiel składa Mesjaszowi propozycję nie do odrzucenia - jeśli zgodzi się stanąć na czele armii zbuntowanych aniołów, w zamian za to pomogą mu ocalić uwięzioną w niebie Sarę. Jaka będzie odpowiedź Setsuny?  

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2008
źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9838374710817
Publisher: Japonica Polonica Fantastica
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Kaori Yuki
On shelves
Share this Book
Need help?