logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku (Premiera) - Grażyna Jagielska
Anioły jedzą trzy razy dziennie. 147 dni w psychiatryku (Premiera)
by: (author)
3.00 10
"Grażynę Jagielską przez lata paraliżował strach. Żyła problemami męża. Dla jego pasji poświęciła swoje życie. W końcu jednak musiała zawalczyć o siebie. Przeżyła własny „lot nad kukułczym gniazdem”. Spędziła pół roku w szpitalu psychiatrycznym. Poznała kobiety, które tak jak ona długo udawały,... show more
"Grażynę Jagielską przez lata paraliżował strach. Żyła problemami męża. Dla jego pasji poświęciła swoje życie. W końcu jednak musiała zawalczyć o siebie. Przeżyła własny „lot nad kukułczym gniazdem”. Spędziła pół roku w szpitalu psychiatrycznym.

Poznała kobiety, które tak jak ona długo udawały, że wszystko jest w porządku. Spotkała twardzieli, którzy musieli nauczyć się płakać. Była w miejscu, w którym można było wszystko. Nie wolno było jednego – kłamać.

Julia musiała być coraz lepsza, aż pod wpływem stresu odcięła sobie ucho.
Ratownik wiecznie golił głowę i wierzył, że dzięki temu stanie się kimś innym.
Marek wrócił z wojny jako bohater, ale nie potrafił już żyć z tym, co tam widział.
Karolinka była przekonana, że jest aniołem i nikt jej nie widzi.

Autorka zabiera nas w podróż pełną intymnych zwierzeń i prawdziwych emocji. W poruszający sposób opisuje azyl dla zagubionych oraz obrazy, które prześladowały ich latami. Opowiada o szczerości, potrzebie zrozumienia i bliskości.

Polecane tytuły NotkaPolecane tytułyKomentarze czytelników
"
show less
Format: EPUB,MOBI
ASIN: 11390
Publisher: Znak
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Caro lost in books
Caro lost in books rated it
Trochę sceptycznie podchodziłam do tej książki i po skończonej lekturze też mam mieszane uczucia. Z jednej strony książka "prawdziwa", opisuje to jak na ludzi wpływa przebywanie przez dłuższy czas w obliczu niebezpieczeństwa lub w sytuacji dla nas stresującej. Wstrząsające są opisy zachowań żołnierz...
On shelves
Share this Book
Need help?