logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Apokalipsa Z: Mroczne dni - Manel Loureiro
Apokalipsa Z: Mroczne dni
by: (author)
4.20 25
Ocalonym z Apokalipsy Z udaje się dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie, jedne z ostatnich miejsc, gdzie można się nie obawiać nieumarłych. Trafiają jednak trafiają do społeczności rządzonej przez wojskowych, pogrążonej w wojnie cywilnej, której ludność głoduje i zużywa ostatnie zasoby potrzebne do życia.... show more
Ocalonym z Apokalipsy Z udaje się dotrzeć na Wyspy Kanaryjskie, jedne z ostatnich miejsc, gdzie można się nie obawiać nieumarłych. Trafiają jednak trafiają do społeczności rządzonej przez wojskowych, pogrążonej w wojnie cywilnej, której ludność głoduje i zużywa ostatnie zasoby potrzebne do życia.
Władze Teneryfy rozkazują bohaterowi i jego nieodstępnemu towarzyszowi, aby wraz z ekipą żołnierzy wyruszyli na niemal samobójczą misję: mają zdobyć zasoby zgromadzone w szpitalu La Paz w Madrycie, podczas apokalipsy zamienionego w Bezpieczną Strefę, jedną z pierwszych, które upadły. W szpitalnych magazynach nadal zgromadzone są całe tony lekarstw, niezbędnie potrzebnych ocalonym na Wyspach. Bohaterowie będą zmuszeni pożegnać bezpieczne schronienie i powrócić do niewyobrażalnego piekła ? postapokaliptycznego Madrytu, pełnego agresywnych żywych trupów. Ich odwaga ponownie zostanie wystawiona na próbę.
Nie wyobrażają sobie, że najgorsze jeszcze przed nimi. Niegodziwość ludzka naraża na szwank przetrwanie kruchych resztek cywilizacji?
W styczniu 2014 tom 3 "Apokalipsa Z. Nadejście sprawiedliwych"
show less
Format: papier
ISBN: 9788377584996
Publisher: Muza
Pages no: 352
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Rewolwerowiec
Rewolwerowiec rated it
4.0 Apokalipsa Z: Mroczne dni
W pierwszym tomie "Apokalipsy Z" czegoś mi brakowało, nie do końca wiedziałem czego. Dopiero teraz mnie oświeciło... Wiarygodności. Nie bez powodu seria pana Loureiro w niektórych księgarniach internetowych znajduje się w dziale 'książki dla dzieci i młodzieży' (dzieciom bym nie polecił, bywa dość o...
Books by Manel Loureiro
On shelves
Share this Book
Need help?