logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Assassin's Creed: Porzuceni - Oliver Bowden
Assassin's Creed: Porzuceni
by: (author)
2.33 15
Jestem doskonałym szermierzem. I nieobce jest mi zadawanie śmierci. Nie czerpię z niego przyjemności. Mam do tego po prostu wrodzoną łatwość. Londyn, rok 1735. Haythama Kenwaya szkolono w posługiwaniu się mieczem, odkąd tylko był w stanie go unieść. Kiedy jego rodzinny dom zostaje zaatakowany, a... show more
Jestem doskonałym szermierzem. I nieobce jest mi zadawanie śmierci. Nie czerpię z niego przyjemności. Mam do tego po prostu wrodzoną łatwość.

Londyn, rok 1735. Haythama Kenwaya szkolono w posługiwaniu się mieczem, odkąd tylko był w stanie go unieść. Kiedy jego rodzinny dom zostaje zaatakowany, a uzbrojeni napastnicy mordują mu ojca i uprowadzają siostrę, Haytham broni go w jedyny znany mu sposób: zabija.

Straciwszy rodzinę trafia pod opiekę tajemniczego nauczyciela, który szkoli go na śmiertelnie groźnego zabójcę. Pałający żądzą zemsty Haytham rusza szukać winnych, nie ufając nikomu i kwestionując wszystko, co dotąd mu wpojono.

Pośród spisków i zdrad zostaje wciągnięty w odwieczne zmagania między Asasynami i Templariuszami.
show less
Format: papier
ISBN: 9788363944148
Publisher: Insignis
Pages no: 448
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Pablos czytelnik
Pablos czytelnik rated it
1.5 Oliver Bowden - "Assassin's Creed: Porzuceni"
Trzecia część gry Assassin’s Creed z pewnością nie dorównywała części drugiej, jednak w warstwie fabularnej pojawił się pewien interesujący smaczek. Otóż granica między Asasynami i Templariuszami zaczęła się zacierać, co więcej, bohater - przecież Asasyn - był postacią miałką a nawet żenującą, z kol...
Other editions (1)
Books by Oliver Bowden
On shelves
Share this Book
Need help?