logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Bale Maturalne z Piekła - Meg Cabot, Lauren Myracle, Michele Jaffe, Stephenie Meyer
Bale Maturalne z Piekła
by: (author) (author) (author) (author)
2.50 50
Do tańca proszą wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach… Ich wybranki przeżywają... show more
Do tańca proszą wampir, który zawrócił w głowie śmiertelnej dziewczynie, demon zarażony miłością, anioł, który porzucił niebo dla śmiertelniczki, duch, który nie może zapomnieć o ukochanej, wysłannik ciemności, który zwodzi nastolatkę potrafiącą czytać w ludzkich sercach… Ich wybranki przeżywają tragiczną miłość w opowieściach, których finał rozegra się na balach maturalnych, gdzie królową jest noc, a królem strach.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788324135752
Publisher: Amber
Pages no: 304
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Światy z półki
Światy z półki rated it
3.0 Bale Maturalne z Piekła
Lekka książka dobra na deszczowe dni. I tyle, co moge o tym powiedzieć.
MaggieRose
MaggieRose rated it
3.0 Bale Maturalne z Piekła
"Bale maturalne z piekła" to zbiór opowiadań o wampirach, diabłach i podobnych stworzeniach paranormalnych obdarzonych nadprzyrodzonymi mocami. Wszystkie opowiadania mi się bardzo podobały, ale faktem jest, że mogłyby być lepsze. Jeśli ktoś chce to niech przeczyta.
jagusgda
jagusgda rated it
2.5 Bale Maturalne z Piekła
Przyjemna, ale tylko na raz. Nie wnosi nic nowego. Powtórzę się po wcześniej opiniujących, ale opowiadania Kim Harrison i Michele Jaffe były zdecydowanie najlepsze:)
Eeyore
Eeyore rated it
1.0 Bale Maturalne z Piekła
Dwa ostatnie opowiadania ratują tą książkę, chociaż "Bukiecik" mógłby być trochę bardziej rozbudowany. Jeżeli chodzi o twórczość Kim Harrison to podejrzewam, że po tym opowiadaniu i "Umarli czasu nie liczą" więcej nie sięgnę po jej dzieła. Jedyne co mnie zastanawia to fakt jak Stephenie Meyer, autor...
Books by Michele Jaffe
Books by Lauren Myracle
Books by Meg Cabot
Books by Stephenie Meyer
On shelves
Share this Book
Need help?