logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Beta - Rachel Cohn
Beta
by: (author)
5.00 10
Porywająca i niezapomniana historia o odwadze i miłości w niemoralnym świecie. Elizję stworzono po to, by służyła mieszkańcom Dominium, rajskiej wyspy, na której mieszkają najbogatsi ludzie na Ziemi. Szesnastolatka jest klonem bez emocji, które mogłyby ją odrywać od bycia opiekunką dzieci... show more
Porywająca i niezapomniana historia o odwadze i miłości w niemoralnym świecie.

Elizję stworzono po to, by służyła mieszkańcom Dominium, rajskiej wyspy, na której mieszkają najbogatsi ludzie na Ziemi. Szesnastolatka jest klonem bez emocji, które mogłyby ją odrywać od bycia opiekunką dzieci gubernatora.

Kiedy jednak spotyka Tahira, wspaniałego, enigmatycznego młodzieńca, pochodzącego z jednej z najbardziej wpływowych rodzin, niespodziewane emocje zaczynają pojawiać się w jej umyśle. Elizja nie rozumie, co się z nią dzieje, nie wie, jak sobie radzić z czymś, czego nigdy się nie spodziewała.

Jeżeli inni dowiedzą się o tym, że Elizja potrafi kochać, czeka ją przerażający los. Ale pożądanie do Tahira jest zbyt silne, by móc je ignorować. Gdy okrutny los ich rozdziela, dziewczyna postanawia uciec, bez względu na koszty!  

źródło opisu: www.czarnaowca.pl
źródło okładki: www.czarnaowca.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375546095
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 316
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Veronnie wśród insomnii
Veronnie wśród insomnii rated it
5.0 Beta
"Każdy na tej wyspie ma coś, o czym nie chce mówić głośno. A ja mam ochotę krzyczeć." Cudowne, nowe doznania przeżyłam z tą książką. Czuję się w pewien sposób inna. Niby zwykła książka, niby prosty pomysł, a jednak zakochałam się w niej. Kto by przypuszczał, że Elizja - klon stworzony aby służyć lud...
Books by Rachel Cohn
On shelves
Share this Book
Need help?