logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Bogowie deszczu - James Lee Burke
Bogowie deszczu
by: (author)
Makabryczna zbrodnia, skrzywiony psychicznie weteran wojny w Iraku, żądni krwi bandyci oraz ogarnięty pragnieniem zemsty gangster - doskonała, mroczna powieść mistrza kryminału. Kiedy Hackberry Holland został szeryfem małego miasteczka w Teksasie niedaleko granicy meksykańskiej, miał nadzieję,... show more
Makabryczna zbrodnia, skrzywiony psychicznie weteran wojny w Iraku,
żądni krwi bandyci oraz ogarnięty pragnieniem zemsty gangster - doskonała, mroczna powieść mistrza kryminału.
Kiedy Hackberry Holland został szeryfem małego miasteczka w Teksasie niedaleko granicy meksykańskiej, miał nadzieję, że uda mu się zapomnieć o dawnych problemach - nadszarpniętej reputacji, koszmarach związanych z wojną i obsesyjnie rozpamiętywanych dobrych latach swojego małżeństwa. Odkrycie w zbiorowym grobie zmasakrowanych ciał dziewięciu kobiet jednak nie pozwoli mu zbyt łatwo uciec od przeszłości. Zwłaszcza że sprawą interesuje się FBI, urząd celny, imigracyjny, a do tego ktoś uparcie próbuje zatrzeć wszelkie ślady.
W swoim mistrzowsko opowiedzianym, trzymającym w napięciu thrillerze James Lee Burke kolejny raz udowadnia, że jest jednym z najlepszych współczesnych pisarzy i uważnym badaczem mrocznych zakamarków ludzkiej duszy.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375084689
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 448
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by James Lee Burke
On shelves
Share this Book
Need help?