logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Coco Chanel. Życie intymne - Lisa Chaney
Coco Chanel. Życie intymne
by: (author)
2.67 15
Była szpiegiem czy ofiarą nieszczęśliwej miłości? Odnalezione po latach listy i pamiętniki odkrywają największą tajemnicę Coco Chanel. On był szarmancki i uwodzicielski. Ona, choć miała wątpliwości, czy powinna zadawać się z Niemcem, nie mogła się mu oprzeć. Trwała wojna. Coco Chanel i baron... show more

Była szpiegiem czy ofiarą nieszczęśliwej miłości? Odnalezione po latach listy i pamiętniki odkrywają największą tajemnicę Coco Chanel.

On był szarmancki i uwodzicielski. Ona, choć miała wątpliwości, czy powinna zadawać się z Niemcem, nie mogła się mu oprzeć. Trwała wojna. Coco Chanel i baron von Dincklage zostali kochankami. Ich romans był na językach całego Paryża.

Czy słusznie oskarżono ją o kolaborację? Czy świadomie związała się z niemieckim szpiegiem? Kim byli jej adoratorzy i jakimi uczuciami obdarzała bliskie jej kobiety? To tylko przedsmak tajemnic projektantki.

Lisa Chaney dotarła do niepublikowanych wcześniej pamiętników i listów miłosnych Chanel. Dzięki nim Coco Chanel. Życie intymne to podróż w dotychczas nieznany i niedostępny świat. Zakazana miłość, narkotyki i sekrety artystycznej bohemy. Tego nie ma w żadnej innej książce o Coco Chanel.

 

Wysyłkę książki rozpoczniemy w dniu premiery, która zapowiadana jest na poniedziałek 6 lutego 2012. Data realizacji zamówień może ulec zmianie ze względu na przesunięcie premiery przez wydawnictwo.
show less
Format: papier
ISBN: 9788324016723
Publisher: Znak literanova
Pages no: 464
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Booka
Booka rated it
1.5 Coco Chanel. Życie intymne
Biografie należą do gatunku literatury lekkiej, którą się czyta szybko i z zainteresowaniem. W końcu nas - ludzi interesuje życie innych osób, tym bardziej gdy jest to osoba znana. Dlatego dziwię się, że z taką trudnością przebrnęłam przez tą książkę. Czytanie jej było wręcz drogą przez mękę... Coc...
Światy z półki
Światy z półki rated it
2.0 Coco Chanel. Życie intymne
Chanel Pierwsze skojarzenie: marka ubrań i dodatków, oczywiście bardzo drogich. Drugie skojarzenie: Coco Chanel, projektantka, założycielka marki, znana przede wszystkim z "małej czarnej". Jednakże, kto powiedział, że może uchodzić za wzór cnót wszelakich? Wszystkie "grzeszki" sławnej projektantki, ...
Musings of a Bibliophile
Musings of a Bibliophile rated it
0.0 Coco Chanel: An Intimate Life
My last status for this book says it all.
Other editions (1)
Books by Lisa Chaney
On shelves
Share this Book
Need help?