Comments: 2
Literatka kawy. 6 years ago
Dla mnie lektura tej książki była prawdziwą mordęgą. Najpierw myślałam, że to dlatego, że najpierw obejrzałam jej ekranizację (dość wierną), jednak po tym jak sięgnęłam po "Rozważną i romantyczną" okazało się, że po prostu nie odpowiada mi styl Austen. Może to właśnie przez te wątki podobne do treści współczesnych harlequinów?
Zazdroszczę, że możesz skupić się na słuchaniu audiobooków. Ja niestety nie potrafię się skoncentrować na nagraniu i już po ok. 5 minutach zupełnie odpływam.
Iwona Mag. 6 years ago
Hmm.. w zasadzie nie bardzo mogę się skupić. Mam wrażenie, że udało mi się śledzić akcję jako tako, bo właśnie znałam ekranizację. Próbowałam słuchać "Rozważnej i romantycznej" - tutaj było kilku lektorów i niestety kiepsko się spisywali, odpadłam chyba po 3 rozdziałach ( nie bardzo wiedziałam już kto jest kim itp.) a po 8 zwyczajnie wyłączyłam. Nawet nazwisk nie pamiętam bohaterów, ale wiem, że matka głównych bohaterek (konkretniej kobieta, która ją czytała) strasznie zaciągała każde zdanie w ten sam sposób, i zero emocji do tego.