Comments: 5
Kaczus (guest) 6 years ago
Fajnie, ale po zabawie z czymś co ma ekran 6.8" cala, raczej na mniejszy bym się nie przesiadł... Sądzę, że idealny byłby ok 7"-7.5", bo nie byłby jeszcze za duży, a dokumenty (gazety) A4 powinny być spokojnie czytane.
Też mi się Kobo 6.8" cala podobają, wezmę i je na tapetę :)
Ten czytnik jak dla mnie jest przekombinowany. Aparat, kalkulator, pasjans? Na co i po co to wszystko w urządzeniu, które ma służyć do jednego celu - czytania?
No ale ok. Jednemu to się przyda, drugiemu nie bardzo. Cechą, która definitywnie przekreśla ten czytnik jest rzecz w nim najważniejsza, a mianowicie ekran. Jeżeli ekran jest ciemniejszy niż w Kindle 7, którego ppi wynosi 167, czyli dokładnie tyle ile miał Kindle Keyboard, to już nie ma nawet o czym mówić.
Jak dla mnie to zwyczajny bubel wypuszczony naprędce.
beradny (guest) 5 years ago
Z jakimi słuchawkami dobrze współpracował ten egzemplarz Pocketbook Ultra? Pytam, bo mój egzemplarz nie gra na żadnych, oprócz jednej sztuki, na których gra ledwo słyszalnie (sprawdziłem kilkanaście różnych egzemplarzy).
Na pewno z tymi, które są na zdjęciach, czyli AKG K518 LE (standardowy jack stereo audio, podzielony na trzy sekcje). Bez problemu działa też ze słuchawkami, które mają wbudowany mikrofon (takie jak do smartfona, z wtyczką podzieloną na cztery sekcje).