Comments: 21
Martin (guest) 4 years ago
Dzięki za instrukcję. Napisałem maila i po 10 min reklamy wyłączone !
Cieszę się, że pomogło!
Michał (guest) 4 years ago
Czy wyłączanie reklam działa również z czytnikiem sprowadzonym z USA ?
Można spróbować, ale czytałem opinie, że raczej nie wyłączają.
Jacek (guest) 4 years ago
Potwierdzam. Włączyłem nowego Kindla. Poprosiłem w US o wyłączenie reklam i w ciągu minuty zniknęły. Czytnik kupiłem na Allegro z reklamami.
sylwiz 4 years ago
Czy mogę prosić o pomoc? Po zalogowaniu się na stronie amazon.de w maine bestellung nie pojawia się mój Kindle, w związku z czym nie mogę go zaznaczyć i przejść dalej żeby wysłać prośbę o wyłaczenie reklam. Z góry dziękuję
Czy był kupiony w amazon.de? Czy jest zarejestrowany (zalogowany) w Amazonie?
sylwiz 4 years ago
kupiłam na allegro. Zarejestrowałam wczoraj, ale przypominam sobie, że były 2 opcje do rejestracji i wybrałam drugą. Może tu problem?
Możliwe, że nie jest z amazon.de. Ostatnio w Polsce sporo było ofert czytników z Meksyku. W takim przypadku nie będzie widoczny na niemieckim koncie. Chyba trzeba zagadać z kimś ze wsparcia, najlepiej w amazon.com i się dowiedzieć w czym rzecz.
sylwiz 4 years ago
Dzięki, muszę sprawdzić. Jednak mój czytnik na tej stronie jest widoczny, tylko nie w zakładce Meine Bestellung, tylko w Fire und Kindle..
Aaaa, nie będzie go w zamówieniach, bo nie zamówiłaś sama swojego Kindelka. Przed rozmową ze wsparciem sprawdź numer seryjny.
sylwiz 4 years ago
Wielkie dzięki za pomoc. Trzeba było porozmawiać na czacie i udało się :)
Pawian (guest) 4 years ago
Niestety już się nie da wyłączyć reklam.
Co gorsze teraz już nawet jeśli ktoś chciałby tańszą wersję z reklamami to nie ma takiej możliwości.
Dla tych, którzy są na kupnie polecam promocję na amazon.fr do końca maja, opisywaną również na tym blogu. Za 118 EUR (ok. 540 PLN) jedzie do nas Kindle Paperwhite 3 bez reklam. Na prawdę warto.
Pawian (guest) 4 years ago
Co gorsze teraz już nawet jeśli ktoś chciałby _kupić_ tańszą wersję z reklamami to nie ma takiej możliwości.
Wersje z reklamami można kupić nawet bezpośrednią z wysyłką do Polski. Ale dotyczy to tylko czytników używanych sprzedawanych bezpośrednio przez Amazon: http://cyfranek.booklikes.com/post/1451047/jak-kupic-kindle-paperwhite-3-za-330-zlotych-bezposrednio-z-amazonu-uzywane-ale-taniej-i-z-roczna-gwarancja
kantyk (guest) 3 years ago
wlasnie wylaczylem:
"Hallo,
Ich habe meinen Kindle mit Spezialangeboten gekauft. Indem mein Wohnsitz in Polen ist, kann ich die Spezialangeboten nicht ausnutzen. Ich bitte um Deaktivierung der Spezialangeboten auf meinem Kindle.
Mit freundlichen Grüßen"
Anna (guest) 3 years ago
Bardzo dziękuję za pomoc - to ciągle działa! Wczoraj zakupiłam mój pierwszy kindle w komputroniku, napisalam do amazon.de po angielsku i zdjęto mi reklamy :)
Z Komputronikiem to akurat może być loteria, jeśli (jak niektóre polskie sklepy) sprowadzą towar z Japonii czy innej Brazylii. W takim przypadku kiszka. Miałaś dużo szczęścia, ja bym (korzystając z passy) zagrał jeszcze w toto-lotka :)
Anna (guest) 3 years ago
Może to jest myśl? Kto nie gra – nie wygrywa. Jeszcze raz dziękuję :)
Natka (guest) 3 years ago
Hej. Właśnie przetestowałam metodę i mimo, że czytnik został kupiony w znanym polskim sklepie i nie znałam jego pochodzenia (nie wyświetlał mi się na amazonie.de , ani amerykańskim), w ciągu mniej niż minuty zdjęto mi reklamy! Czytnik Paperwhite 3. Dzięki!
To pocieszające, może nie wszystkie polskie sklepy mają egzotyczne źródła dostaw i niemiecki Amazon je może obsłużyć, oby tak też było z ew. gwarancją!