Comments: 4
b_monkey (guest) 10 months ago
8. kompletnym nieporozumieniem jest przejściówka usb-gniazdo minijack; w urządzeniu jest wystarczająco miejsca na osobne gnazdo na słuchawki; słuchawek bluetooth nie testowałem.
Na pocieszenie, mogę dodać, że prace nad obsługą Legimi w Pro trwają i są w fazie beta testów. Niestety nowe oprogramowanie (chyba) uniemożliwia korzystanie z KoReadera. Przynajmniej mi się nie udało tak skonfigurować extensions.cfg, żeby wszystko ładnie się układało (testowałem w Touch HD 3). Tak więc z nowym sofcie albo Legimi albo KoReader.
b_monkey (guest) 10 months ago
KOReader mocno się zmienił ostatnio - polecam gorąco, bo spowodował, że urządzenia PB InkPad 3 Pro dało się w ogóle używać do epub'ów. Są epuby, które się w nim nie otwierają, ale tu z reguły pomaga kombinacja Calibre + Sygil. Plik extensions.cfg w KOReader służy tylko i wyłącznie do wskazania urządzeniu jakie pliki ma otwierać KOReader - cała konfiguracja wyświetlania zawartości danego format jest ustawiana tylko w KOReader. Jesli chodzi o ilość opcji (możliwość dostosowania wyświetlania czegokolwiek) to natywny PB Reader do KOReadera ma się tak, jak powiedzmy 1:30 (jeden do trzydziestu). To już, samo w sobie, zamyka sprawę wyboru aplikacji do czytania. KOReader aktualizowany jest co miesiąc od dłuższego już czasu.
Właśnie w Touch HD 3 chciałem przetestować, jak używać KoReadera z nowym softem i stąd moje uwagi do extensions.cfg. W wersji 6.x są kłopoty z wywołaniem KoReadera, może dlatego, że nie wiem jak ustawić wywołanie dla Legimi. Książki z Legimi (co bym nie robił w extensions.cfg) zawsze mi się otwierają w KoReaderze a on jak wiadomo do tego się nie nadaje :( W InkPadzie 3 Pro może być podobnie. Więc kiedy pojawi się nowy soft, a zależy Ci jednocześnie na KoReaderze i na Legimi, to rozważ, czy aktualizować. Bo razem nie zadziała, chyba, że znajdzie się jakiś myk, o którym na razie nie wiem.