Comments: 5
Robert czyta 1 year ago
U mnie kobonotes.com działa, ale brak rozróżnienia podkreśleń i notatek trochę mnie denerwuje. Najbardziej żałuję, że u mnie nie działa narzędzie Annotation Exporter https://toxaris.nl/en/annotation-exporter/ – zrzut ekranu wygląda bardzo zachęcająco. Program się uruchamia, znajduje czytnik, ale nie pojawia się lista książek.
U mnie Annotation Explorer działa z Sony, ale z Kobo daje tylko puste pliki :(
Robert czyta 1 year ago
Nie jest źle. Przywróciłem Kobo do ustawień fabrycznych, zainstalowałem najnowszy firmware i Annotation Exporter zaczął działać :) Co prawda, straciłem poprzednie zaznaczenia i notatki, ale mam kopię, więc przeżyję.
A przy okazji – w calibre nieźle działa także wtyczka Annotations (najnowsza wersja to 1.8.3 beta), która obsługuje wiele czytników (Kindle, Kobo, Tolino…).
O, nie zauważyłem takiej wtyczki. Dzięki za info, przetestuję :)
Robik (guest) 1 year ago
Gdy w pliku Kobo eReader.conf w sekcji [FeatureSettings] masz wiersz:ExportHighlights=true, w menu aktualnie czytanej książki pojawia się opcja eksportu notatek do pliku tekstowego. Czasami się to przydaje. Jak dodasz dodatkowo wiersz MyWords=true pojawi się coś na wzór Vocabulary Builder z Kindla. Polecam.