logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Czarne oceany - Jacek Dukaj
Czarne oceany
by: (author)
3.64 35
Świat przyszłości w pierwszej powieści Jacka Dukaja. Legendy o Czarnych oceanach krążyły na długo przed ich premierą Co sprawiło, że ta książka pociąga i przeraża jednocześnie? (...) nie intryga typu sensacyjnego jest tu główną atrakcją, ale właśnie owo przedstawienie przegęszczonego i... show more
Świat przyszłości w pierwszej powieści Jacka Dukaja. Legendy o Czarnych oceanach krążyły na długo przed ich premierą Co sprawiło, że ta książka pociąga i przeraża jednocześnie?


(...) nie intryga typu sensacyjnego jest tu główną atrakcją, ale właśnie owo przedstawienie przegęszczonego i przekomplikowanego do granic możliwości bytowania ludzkiego w przyszłości. Zapewne gdzieś tam egzystują gardzący cyberem prostaczkowie, lecz ci dla Dukaja nie są zajmujący. Frapują go gracze, którzy usiłują utrzymać się w nurcie przemian, którzy sami je powodują i którzy - postawieni pewnego dnia wobec czegoś, co ich przerasta - próbują nieznany fenomen zrozumieć, a następnie opanować. Czarne oceany ukazują cywilizację w ślepym zaułku, miotającą się w spazmach boleści, które sama sobie sprokurowała.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788308042533
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 496
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (5)
Books by Jacek Dukaj
On shelves
Share this Book
Need help?