logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Deja Vu. Francuska kocica - Eres A. Holden
Deja Vu. Francuska kocica
by: (author)
3.67 15
Deja Vu - Francuska kocica, to historia młodej dziewczyny, zajmującej się na co dzień restaurowaniem dzieł sztuki. Pewnego dnia natrafia ona na obraz, przestawiający mężczyznę, którego drapieżny wygląd w jakiś sposób fascynuje ją. Którejś nocy ma miejsce pewien incydent w wyniku którego... show more
Deja Vu - Francuska kocica, to historia młodej dziewczyny, zajmującej się na co dzień restaurowaniem dzieł sztuki. Pewnego dnia natrafia ona na obraz, przestawiający mężczyznę, którego drapieżny wygląd w jakiś sposób fascynuje ją.
Którejś nocy ma miejsce pewien incydent w wyniku którego dziewczyna traci przytomność, a gdy ją odzyskuje, z przerażeniem dostrzega, że nie jest już w muzeum w Nowym Jorku, lecz w starożytnej Szkocji, a mężczyzna z obrazu jest na wyciągnięcie ręki, jednak nie jest już tak fascynujący jakim wydawał się być na początku, ponieważ w rzeczywistości kawał z niego drania.
Jak poradzi sobie w tej sytuacji wykształcona, świadoma swej wartości kobieta sukcesu? Czy odnajdzie się w realiach gdzie kobieta jest tylko dodatkiem do mężczyzny?
Drobniutka i delikatna niebieskooka blondynka, będzie musiała stawić czoło potężnemu, prymitywnemu mężczyźnie, noszącemu przydomek Zwierz.

Ona... młoda, ambitna, odważna...
On... nieposkromiony, prymitywny, dziki...
Co stanie się w świecie gdzie happy end nie jest możliwy?
show less
Format: ebook
Pages no: 457
Edition language: Polski
Category:
History, Romance, Action
Series: Deja Vu (#1)
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
4.0 Deja Vu
Musze powiedzieć, że książka mi się podoba. Wszystko ma sens. Dużo w niej humoru i inteligencji. Zwroty akcji są świetne. Nie mam bladego pojęcia jak to się skończy. Czytając zastanawiałam się, w którym momencie padnie "Panie ona niewinna" ...fantastyczne, zawsze się w tym miejscu uśmiechałam. Ba...
Books by Eres A. Holden
On shelves
Share this Book
Need help?