logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dwa tygodnie na miłość - Ewa Sitarek
Dwa tygodnie na miłość
by: (author)
3.00 10
Czternaście dni to niewiele czasu, bardzo niewiele. To zaledwie połowa urlopu pracowniczego albo ferie zimowe w szkole. Zleci raz-dwa. Przez tak krótki czas nic nie może się zmienić ani na gorsze, ani – niestety – na lepsze. Czternaście dni. Tyle czasu potrzeba, aby Baśka poznała diagnozę, a... show more
Czternaście dni to niewiele czasu, bardzo niewiele. To zaledwie połowa urlopu pracowniczego albo ferie zimowe w szkole. Zleci raz-dwa. Przez tak krótki czas nic nie może się zmienić ani na gorsze, ani – niestety – na lepsze.

Czternaście dni. Tyle czasu potrzeba, aby Baśka poznała diagnozę, a Małgośka całkowicie zmieniła swój system wartości. Dokładnie tyle trzeba, aby obydwie zaczęły inaczej patrzeć na siebie nawzajem.
Oto wzruszająca opowieść o życiu wrażliwej kobiety, o ciągnącym się przez pokolenia niezrozumieniu między matką a córką, o przełamywaniu barier i pokonywaniu przeciwności losu.

Czternaście dni. Zdawać by się mogło, że to za krótko, by odnaleźć dawno zagubioną miłość…
A jednak!  

źródło opisu: replika.eu
źródło okładki: replika.eu
show less
Format: papier
ISBN: 9788376742106
Publisher: Replika
Pages no: 220
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ksiazkowa-fantazja
ksiazkowa-fantazja rated it
3.0 Dwa tygodnie na miłość
Wiadomo nie od dziś, iż relacje nastolatków, dzieci z rodzicami nie są łatwe. Choćby nie wiem jak rodzice się starali przyjdzie okres buntu. Sytuacja jest jeszcze gorsza, gdy się jest samotna matką i można liczyć tylko na siebie,a do tego dochodzą poważne problemy historie. "Dwa tygodnie na miłość" ...
Other editions (1)
Books by Ewa Sitarek
On shelves
Share this Book
Need help?