logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dwie twarze - Miranda Inska
Dwie twarze
by: (author)
5.00 5
„Dwie twarze” to subtelny romans erotyczny autorstwa Mirandy Inskiej. Główna bohaterka jest przeciętną, spragnioną miłości kobietą, która nie odnajduje spełnienia w małżeństwie. Zdaje się, że namiętność podobnież jak wielkie uczucie, które połączyło parę wygasa. Szara codzienność przytłacza,... show more
„Dwie twarze” to subtelny romans erotyczny autorstwa Mirandy Inskiej.


Główna bohaterka jest przeciętną, spragnioną miłości kobietą, która nie odnajduje spełnienia w małżeństwie. Zdaje się, że namiętność podobnież jak wielkie uczucie, które połączyło parę wygasa. Szara codzienność przytłacza, ale wszystko zmienić ma nieplanowane spotkanie z dawnym partnerem.


Odnowiona znajomość przywołuje wspomnienia. Pragnienie bliskości staje się coraz silniejsze, dlatego niewinne spacery, wspólne kolacje, czy długie rozmowy, z czasem ustąpią miejsca intymnym spotkaniom.


Chwile spędzane z kochankiem pozwalają odnaleźć prawdziwe spełnienie, ale coraz trudniej udawać przed mężem wierną żonę. Jak długo kobieta będzie w stanie zachować tajemnice? I jak potoczą się losy trójki bohaterów, gdy wszystko się wyda?
show less
Format: ebook
ISBN: 9788379006540
Publisher: Psychoskok
Pages no: 200
Edition language: Polski
Category:
Erotic Romance
Bookstores:
Community Reviews
Polecone książki
Polecone książki rated it
5.0 Potrzeba bliskości popycha do zdrady
Wiele kobiet po latach małżeństwa dochodzi do wniosku, że nie odnalazło spełnienia. Namiętność z czasem przygasa, a proza codzienności nie pozwala realizować ukrytych pragnień. Jeżeli w takich okolicznościach na naszej drodze stanie dawna sympatia może okazać się, że będziemy w stanie wiele dla ni...
Books by Miranda Inska
On shelves
Share this Book
Need help?