logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dyscyplina - Marina Anderson
Dyscyplina
by: (author)
3.10 25
Młoda angielska zakonnica odbywa nowicjat w zakonie w Rio de Janeiro, gdzie zbiera pieniądze dla dzieci żyjących na ulicach. W ten sposób trafia do domu zamożnego, eleganckiego i wyrafinowanego playboya, którego charyzma robi na niej ogromne wrażenie. Mężczyzna otwiera jej oczy na korupcję, która... show more
Młoda angielska zakonnica odbywa nowicjat w zakonie w Rio de Janeiro, gdzie zbiera pieniądze dla dzieci żyjących na ulicach. W ten sposób trafia do domu zamożnego, eleganckiego i wyrafinowanego playboya, którego charyzma robi na niej ogromne wrażenie. Mężczyzna otwiera jej oczy na korupcję, która szaleje w brazylijskim mieście niczym zaraza. Pozbawiona złudzeń dziewczyna wraca do Anglii, by tam pracować dobroczynnie, lecz przystojny nieznajomy znowu się pojawia w jej życiu. Urzeczona jego dominującą naturą młoda kobieta porzuca habit, by poznać cielesne rozkosze. Odkrywa nie tylko świat fizycznych uniesień, ale też drzemiącą w sobie siłę. Zamiast wrócić do Brazylii z kochankiem, zakłada własny „wewnętrzny krąg” bogatych przyjaciół, których łączą podobne upodobania, i niebawem zdaje sobie sprawę z tego, że zbieranie funduszy na cele charytatywne może być zarówno niekonwencjonalne, jak i nadzwyczaj przyjemne.  

źródło opisu: Czarna Owca, 2014
źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/literatura_erotyczna/dyscyplina,p1523712514
show less
Format: papier
ISBN: 9788375546439
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 248
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Aniutka 90
Aniutka 90 rated it
2.5 Dyscyplina
Nie jest to książka powalająca na kolana, nie polubisz głównych bohaterów, nie utożsamiasz się z ich bólem czy szczęściem. Jest to pozycja do przeczytania, odłożenia i zapomnienia. Jednak szybko się czyta, mnóstwo "gorących opisów", niezobowiązująca lektura na jeden wieczór.
Books by Marina Anderson
On shelves
Share this Book
Need help?