logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dziewczęta z Villette - Ingrid Hedström
Dziewczęta z Villette
by: (author)
2.00 10
Policja odnajduje ciała trzech nastolatek w dniu, kiedy w Villette odbywa się miejski festyn. Miasto, które stara się o miano europejskiej stolicy kultury, przeżywa właśnie szturm dziennikarzy, co utrudnia policji pracę. Początkowo sprawa wydaje się prosta: miejscowy chłopak zabrał dziewczyny... show more
Policja odnajduje ciała trzech nastolatek w dniu, kiedy w Villette odbywa się miejski festyn. Miasto, które stara się o miano europejskiej stolicy kultury, przeżywa właśnie szturm dziennikarzy, co utrudnia policji pracę. Początkowo sprawa wydaje się prosta: miejscowy chłopak zabrał dziewczyny samochodem na przejażdżkę i je zamordował. Z czasem jednak trop zaczyna prowadzić w innym kierunku. Sędzia śledcza Martine Poirot jest zmuszona podjąć radykalne kroki, aby odnaleźć mordercę, zanim ten znów zaatakuje.  

źródło opisu: Czarna Owca, 2013
źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788375544138
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 352
Edition language: Polski
Category:
Mystery, Crime
Bookstores:
Community Reviews
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
2.0 Dziewczęta z Villette
Książka przeciętna - podobnie jak pierwsza część "Nauczycielka z Villette" Autorka powtórzyła prawie wszystkie błędy z pierwszej książki. Przeczytałem, bo zawsze staram się skończyć zaczętą książkę.
Books by Ingrid Hedström
On shelves
Share this Book
Need help?