logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dziewczyna, która ścigała księżyc /Wzgórze Szkieletów / Villa Mirabella / Pierwsza zasada - Peter Lovesey, Sarah Addison Allen, Peter Pezzelli, Robert Crais
Dziewczyna, która ścigała księżyc /Wzgórze Szkieletów / Villa Mirabella / Pierwsza zasada
by: (author) (author) (author) (author)
1. "Dziewczyna, która ścigała księżyc" Sarah. A. Allen Maleńkie Mullaby w Karolinie Północnej nie jest miasteczkiem takim jak inne. Na każdym kroku spotkać tu można coś niezwykłego. Ulicą kroczy człowiek tak wysoki, że sięga wzrokiem w przyszłość. W pobliskim lesie niektórzy widzą tajemnicze... show more
1. "Dziewczyna, która ścigała księżyc" Sarah. A. Allen

Maleńkie Mullaby w Karolinie Północnej nie jest miasteczkiem takim jak inne. Na każdym kroku spotkać tu można coś niezwykłego. Ulicą kroczy człowiek tak wysoki, że sięga wzrokiem w przyszłość. W pobliskim lesie niektórzy widzą tajemnicze światła. Letni wiaterek roznosi zniewalający zapach ciast na wiele kilometrów, a mieszkańcy od wieków strzegą swych mrocznych sekretów. Kiedy osierocona Emily przyjeżdża do rodzinnego domu matki, nie ma jeszcze pojęcia o magicznej naturze Mullaby. Ani o tym, jak szybko jej ulegnie.


2. "Wzgórze szkieletów" Peter Lovesey

Wzgórze Lansdown, scena wielkich zmagań, od wieków spływało krwią. Nic dziwnego, że w trakcie rekonstrukcji historycznej bitwy wykopano tam ludzką kość. Jej pochodzenie i wiek bada miejscowa policja. Wkrótce jednak Peter Diamond, szef wydziału zabójstw, staje wobec kolejnej zagadki. W tej samej okolicy znaleziono ciało ofiary brutalnego mordu. Czyżby te dwie śmierci coś łączyło? Detektyw sądzi, że tak. Trudno jednak o dowody, a na domiar złego, szefowa odbiera mu śledztwo.


3. "Villa Mirabella" Peter Pezzelli

Jason jest kompletnie załamany. Popełnił błąd, który zakończył gigantycznym skandalem jego dobrze rozwijającą się karierę w słonecznym Los Angeles oraz związek z ukochaną kobietą. Bez grosza przy duszy, osamotniony może już zrobić tylko jedną rzecz, jaka przychodzi mu do głowy, to znaczy wrócić do rodzinnego domu w skutym mrozem Rhode Island. Pomoc w prowadzeniu rodzinnego pensjonatu nie stanowi jednak szczytu marzeń, musi więc przeanalizować błędy i poszukiwać tego, co w życiu najważniejsze.


4. "Pierwsza zasada" Robert Crais

Frank i Cindy Meyerowie mają piękny dom i dwóch wspaniałych synków. Idylla trwa do chwili, gdy rodzina zostaje napadnięta przez bandę bezwzględnych rabusiów. Ponieważ gangsterzy specjalizują się w atakach na ludzi robiących nielegalne interesy, policja uważa, że Frank musiał prać brudne pieniądze albo zajmował się pokątnym handlem bronią. Joe Pike służył dawniej z Frankiem w wojsku, i jest przekonany, że jego kolega był uczciwym człowiekiem. Pomimo przestróg stróżów prawa postanawia odszukać i zemścić się na tych, którzy go zabili.  

źródło opisu: Reader's Digest
źródło okładki: własne
show less
Format: papier
ISBN: 9788376840970
Publisher: Reader's Digest
Pages no: 606
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Peter Lovesey
Books by Sarah Addison Allen
Books by Peter Pezzelli
Books by Robert Crais
Share this Book
Need help?