logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dziewczyna na Times Square - Paullina Simons
Dziewczyna na Times Square
by: (author)
4.00 20
Paullina Simons, mistrzyni opowiadania pięknych historii, przedstawia czytelnikom kolejną wciągającą powieść. Życie głównej bohaterki Lily Quinn płynie spokojnym, monotonnym rytmem. Do czasu, aż zagoszczą w nim dramatyczne wydarzenia: w zagadkowych okolicznościach zaginie jej współlokatorka, u... show more
Paullina Simons, mistrzyni opowiadania pięknych historii, przedstawia czytelnikom kolejną wciągającą powieść. Życie głównej bohaterki Lily Quinn płynie spokojnym, monotonnym rytmem. Do czasu, aż zagoszczą w nim dramatyczne wydarzenia: w zagadkowych okolicznościach zaginie jej współlokatorka, u drzwi pojawi się nowojorski policjant Spencer Patrick O'Malley, na jaw wyjdą skrywane rodzinne tajemnice... Życie Lily Quinn odmieni się radykalnie, bo zagadkowy los przynosi jej zarówno chorobę, jak i fortunę, ale też stratę i wielką miłość"
show less
Format: papier
ISBN: 9788377990322
Publisher: Świat Książki
Pages no: 480
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
jagusgda
jagusgda rated it
3.0 Dziewczyna na Times Square
Po "Jeźdźcu Miedzianym" spodziewałam się po Paullinie Simons wspaniałych, poruszających książek. "Dziewczyna na Times Square" jest dobrym kryminałem, jednak nie znajdzie się w gronie moich perełek.
Other editions (2)
Books by Paullina Simons
On shelves
Share this Book
Need help?