logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dziewiąty mag - Alice Rosalie Reystone
Dziewiąty mag
by: (author)
2.80 25
Ataki trolli, chimer i cyklopów są coraz bardziej zuchwałe. Magiczne kopuły chroniące dziewięć miast tracą moc, smoki zaczynają chorować. Za radą wszechwiedzącej Oriany dwunastu oficerów wyrusza do równoległego świata. Ariel, lekarz weterynarii i matka ośmiolatki, nie potrafi uwierzyć w słowa... show more
Ataki trolli, chimer i cyklopów są coraz bardziej zuchwałe. Magiczne kopuły chroniące dziewięć miast tracą moc, smoki zaczynają chorować. Za radą wszechwiedzącej Oriany dwunastu oficerów wyrusza do równoległego świata.

Ariel, lekarz weterynarii i matka ośmiolatki, nie potrafi uwierzyć w słowa tajemniczego Fabiena. Mężczyzna podający się za elfickiego oficera twierdzi, że tylko ona zdoła zaradzić dziwnej epidemii wśród smoków. Czy on oszalał?

Tymczasem Ariel poznaje Croya… Croy jest ogromny. Zielono-złote łuski na jego ciele układają się w fantazyjny wzór. Ma błoniaste skrzydła, krótki i zaokrąglony pysk, jego łapy uzbrojone są w potężne szpony. Pod wpływem dotyku Ariel łuski Croya zmieniają barwę, wtedy on składa ukłon i zaprasza ją do swojego świata. Razem przechodzą przez portal. Komuś potężnemu o czerwonych oczach bez źrenic bardzo się to nie spodoba.  

źródło opisu: Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2012
źródło okładki: http://www.nk.com.pl/dziewiaty-mag-1/1407/ksiazka.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788310121530
Publisher: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Pages no: 544
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Strona po stronie
Strona po stronie rated it
1.5 Dziewiąty mag
Wielkie oczekiwania kończą się wielką porażką. Widząc tak piękną okładkę Dziewiątego maga jest się niemal pewnym, że książka będzie jeszcze lepszą. Pomija się nawet fakt, że to lektura z działu młodzieżowego. Pewnym ruchem zagarniasz od razu dwa tomy i pełen dumy zasiadasz do czytania. Ale najpierw ...
Other editions (2)
Books by Alice Rosalie Reystone
On shelves
Share this Book
Need help?