logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Edukacja Kopciuszka - Gina L. Maxwell
Edukacja Kopciuszka
by: (author)
3.22 45
Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą.Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy? wrażliwy artysta. Za dwa... show more
Lucie Miller jest świetna w pracy i do niczego w życiu uczuciowym. Nie wydaje się sobie atrakcyjna. Brak jej tego czegoś, co sprawia, że mężczyźni oglądają się za kobietą.Reid Andrews to bożyszcze ringu, mistrz mieszanych sztuk walki, twardy fighter, a w głębi duszy? wrażliwy artysta. Za dwa miesiące stanie do swojej najważniejszej walki o mistrzostwo Ameryki ? pod warunkiem, że wyleczy kontuzję. Jego terapeutką ma być Lucie.Ale ona sama też potrzebuje profesjonalnej pomocy. Rozpaczliwie chce zwrócić na siebie uwagę przystojnego ortopedy, w którym się kocha. Reid proponuje jej układ: ona pomoże mu odzyskać mistrzowską formę, a on nauczy ją sztukiuwodzenia.Tak rozpoczyna się edukacja Kopciuszka?Edukacja Kopciuszka... z mistrzem znacznie seksowniejszym niż bohater Pięćdziesięciu twarzy Greya.1. Miejsce w Amazonie przez 3 tygodnieTop 10 "New York Timesa".
show less
Format: papier
ISBN: 9788324144860
Publisher: Amber
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
3.0 Edukacja Kopciuszka
Z erotyką to nie wiele ma wspólnego, ale romans nawet przyjemny do poczytania. I można z niego wyciągnąć "lekcje". Taka pozycja na jeden zimowy wieczór, by odpocząć po trudach dnia.
Other editions (1)
Books by Gina L. Maxwell
On shelves
Share this Book
Need help?