logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Gotuj z Julią. Niezbędne przepisy i porady mistrzyni kuchni - Julia Child
Gotuj z Julią. Niezbędne przepisy i porady mistrzyni kuchni
by: (author)
3.00 10
Książka zawierająca przepisy na potrawy i dodatki oraz praktyczne porady dla miłośników sztuki kulinarnej. Dowodem na ich przydatność są lata doświadczenia jakimi poszczycić się mogła najbardziej znana w Stanach Zjednoczonych szefowa kuchni, która nauczyła Amerykanów gotować i zaraziła ich... show more
Książka zawierająca przepisy na potrawy i dodatki oraz praktyczne porady dla miłośników sztuki kulinarnej. Dowodem na ich przydatność są lata doświadczenia jakimi poszczycić się mogła najbardziej znana w Stanach Zjednoczonych szefowa kuchni, która nauczyła Amerykanów gotować i zaraziła ich miłością do jedzenia, wydając kolejne książki kucharskie i prowadząc pierwsze w tamtejszej telewizji show kulinarne. Ten niewielkich poradnik to niezbędnik, który powinien się znaleźć w podręcznej biblioteczce każdego szanującego się kucharza.  

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2011
źródło okładki: www.wydawnictwoliterackie.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788308046838
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 252
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
aiwka
aiwka rated it
3.0 Gotuj z Julią. Niezbędne przepisy i porady mistrzyni kuchni
Kultowy boeuf bourguignon nawet w moim wykonaniu jest przepyszny! teraz czas na homary ;-) Wiele fajnych, czasem trochę zakurzonych przepisów... tylko kto dziś ma czas na takie gotowanie?
Books by Julia Child
On shelves
Share this Book
Need help?