logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Gwiezdna Twierdza - Marek Pietrachowicz
Gwiezdna Twierdza
by: (author)
4.50 5
Raiana, jako władczyni swego klanu, ma sporo obowiązków na głowie, ale szeroki świat nie pozwoli jej na długo o sobie zapomnieć. Jest zmuszona ponownie wziąć udział w doniosłych wydarzeniach, mających wpływ na losy Krain Jasnego Słońca. To już druga wielka wyprawa młodej i zaradnej czarownicy... show more
Raiana, jako władczyni swego klanu, ma sporo obowiązków na głowie, ale szeroki świat nie pozwoli jej na długo o sobie zapomnieć. Jest zmuszona ponownie wziąć udział w doniosłych wydarzeniach, mających wpływ na losy Krain Jasnego Słońca.

To już druga wielka wyprawa młodej i zaradnej czarownicy Raiany po szerokim świecie – i znów bez jej zgody. Zawierucha wojenna dociera do jej kraju, Cormaen, i wiedźma zostaje przez nią rozdzielona od swego męża. Kierowana radami zjaw z Zaświatów oraz ścigana przez potężnych nieprzyjaciół, powoli odkrywa otchłanną, ponurą tajemnicę, kryjącą się za działaniami ich wrogów. Oto, bez cienia przesady, ponownie ważą się losy wszystkich wolnych krajów.

Może warto wspomnieć, że książki: Mądrość Wiedźmy oraz Gwiezdna Twierdza, doczekały się rozszerzenia w postaci darmowej gry planszowo-karcianej, twórcą gry jest sam autor książek.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788379006304
Publisher: Psychoskok
Pages no: 180
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Polecone książki
Polecone książki rated it
4.5 Wiedźma Raiana powróciła!
„Mądrość wiedźmy” Marka Pietrachowicza to tytuł pierwszej części cyklu o młodej czarownicy Raianie. Raiana zadziwia i magnetyzuje swą osobowością, ponieważ, jak na swój wiek zdaje się niebywale dojrzała. Jest niczym intrygujący wytwór świata przyrody. „Dziecko” zrodzone z jego doskonałości, by wy...
Books by Marek Pietrachowicz
On shelves
Share this Book
Need help?