logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
H.P.Lovecraft: Ogar i inne opowiadania - Gou Tanabe, Paulina Ślusarczyk-Bryła
H.P.Lovecraft: Ogar i inne opowiadania
by: (author) (translator)
Przedstawiamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów prozy H.P. Lovecrafta - mistrza opowieści grozy oraz twórcy mitologii Cthulhu! Jednotomowy komiks „H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania” w adaptacji Tanabe Gou, składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań:... show more
Przedstawiamy nie lada gratkę dla wszystkich fanów prozy H.P. Lovecrafta - mistrza opowieści grozy oraz twórcy mitologii Cthulhu! Jednotomowy komiks „H.P. Lovecraft OGAR i inne opowiadania” w adaptacji Tanabe Gou, składa się z trzech niezależnych historii będących adaptacjami opowiadań: „Świątynia”, „Ogar” i „Zapomniane miasto”.

„W mych udręczonych uszach pobrzmiewa nieustannie koszmarny furkot i trzepot oraz jakby słabe, odległe ujadanie jakiegoś wielkiego ogara. Nie jest to sen ani, jak się obawiam, szaleństwo, zbyt wiele się bowiem wydarzyło, abym mógł mieć jakiekolwiek wątpliwości” – tymi słowami rozpoczyna się „Ogar”, słynne opowiadanie H. P. Lovecrafta. Poznajemy w nim dwójkę poszukiwaczy przygód lub raczej parę wyjątkowo zuchwałych złodziei, którzy rabują groby w poszukiwaniu cennych artefaktów. Podczas jednej ze swoich eskapad odnajdują ciało pochowane z bardzo niezwykłym amuletem. Nie przypuszczają nawet, jak straszliwe ściągnie to na nich konsekwencje… Kultowe opowiadania mistrza horroru teraz w nowej, komiksowej odsłonie. Zobaczcie, jakie kształty może przybrać literacka groza.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788380010895
Publisher: Studio JG
Pages no: 172
Edition language: Polski
Category:
Horror, Manga
Bookstores:
Books by Gou Tanabe
Books by Paulina Ślusarczyk-Bryła
On shelves
Share this Book
Need help?