logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Historie, które napisało życie - Dorota Sumińska
Historie, które napisało życie
by: (author)
Dorota Sumińska jest baczną obserwatorką przyrody i świata, interesuje ją każde istnienie. Ważni są dla niej tak samo ludzie, jak zwierzęta i cała natura. Przez lata gromadziła różne historie, wspomnienia, anegdoty, które stały się kanwą wielowątkowej, uniwersalnej opowieści o przewrotności losu... show more
Dorota Sumińska jest baczną obserwatorką przyrody i świata, interesuje ją każde istnienie. Ważni są dla niej tak samo ludzie, jak zwierzęta i cała natura. Przez lata gromadziła różne historie, wspomnienia, anegdoty, które stały się kanwą wielowątkowej, uniwersalnej opowieści o przewrotności losu i wszechobecności zwierząt, które towarzyszą ludziom w kluczowych momentach życia.

Spełnione marzenia, podstępna miłość, która pojawia się w niespodziewanym momencie, przypadki, które stają się przeznaczeniem. Gesty, słowa, przedmioty, które na zawsze odmieniły czyjeś życie. Sekrety, które łączą i dzielą. Ludzie zapadający w pamięć na zawsze. Bracia mniejsi, którzy pomagają uświadomić ludziom inny wymiar codziennych spraw.

Nieoczywiste, zaskakujące, poruszające… historie z życia i o życiu.  

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2013
źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/2617/H...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788308052341
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 192
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Dorota Sumińska
On shelves
Share this Book
Need help?