logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Hitlera wojna U-bootów. Tom 1. Myśliwi 1939-1942 - Blair Clay
Hitlera wojna U-bootów. Tom 1. Myśliwi 1939-1942
by: (author)
3.50 5
Wspaniała epopeja bitew morskich w czasie II wojny światowej. Autor poświęcił dziewięć lat na przygotowanie Hitlera wojny U-Bootów, studiując w Waszyngtonie, Londynie i w Niemczech oficjalne dokumenty oraz prace naukowców amerykańskich, kanadyjskich, brytyjskich i niemieckich z dziedziny... show more
Wspaniała epopeja bitew morskich w czasie II wojny światowej. Autor poświęcił dziewięć lat na przygotowanie Hitlera wojny U-Bootów, studiując w Waszyngtonie, Londynie i w Niemczech oficjalne dokumenty oraz prace naukowców amerykańskich, kanadyjskich, brytyjskich i niemieckich z dziedziny marynarki wojennej. Przeprowadził też dziesiątki rozmów z byłymi dowódcami U-Bootów i członkami załóg. Powstało monumentalne dzieło, pełne dramatycznych opisów walk na morzach i oceanach, a równocześnie zaskakujących interpretacji i wniosków.

Tom pierwszy zatytułowany Myśliwi obejmuje okres pierwszych trzech lat wojny, od sierpnia 1939 do sierpnia 1942. Tom drugi Ścigani opisuje końcowe lata wojny U-Bootów, do maja 1945.

Najważniejsze źródło wiedzy o historii U-Bootów
„The Washington Post”  

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/
źródło okładki: http://www.wydawnictwo-magnum.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788363986216
Publisher: Magnum
Pages no: 848
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Blair Clay
On shelves
Share this Book
Need help?