logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Horyzont umysłu - Thomas Arnold
Horyzont umysłu
by: (author)
5.00 10
Thriller medyczny Znany prawnik i jego żona trafiają do szpitala po poważnym wypadku samochodowym. Następnego dnia kobieta zaczyna się dziwnie zachowywać - jest przekonana, że kogo potrąciła. Z kolei świadkowie zdarzenia sa pewni, że Culberthowie uderzyli w zwierzę. Potwierdzają to oględziny... show more
Thriller medyczny
Znany prawnik i jego żona trafiają do szpitala po poważnym wypadku samochodowym. Następnego dnia kobieta zaczyna się dziwnie zachowywać - jest przekonana, że kogo potrąciła. Z kolei świadkowie zdarzenia sa pewni, że Culberthowie uderzyli w zwierzę. Potwierdzają to oględziny samochodu, podczas których technicy nie znajdują śladów krwi należących do człowieka.
Szybko wychodzi na jaw, że Alice Culberth leczyła się psychiatrycznie w prywatnej klinice z powodu tragicznego wydarzenia sprzed trzech lat. Detektyw David Ross z wydziału zabójstw w Cleveland próbuje skontaktować się z jej terapeutą, jednak ten nie odbiera telefonów.
Sprawa szybko nabiera rozpędu, gdy dwa dni później, w tym samym rejonie, w którym doszło do wypadku, przypadkowy chłopak natrafia na zwłoki młodej kobiety. Policja odkrywa związek pomiędzy Alice Culberth a ofiarą. Związek, który rzuca na śledztwo zupełnie nowe światło.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788360891872
Publisher: Agencja Reklamowo-Wydawnicza Vectra
Pages no: 416
Edition language: Polski
Category:
Mystery, Thriller
Bookstores:
Community Reviews
Smoczy zakątek
Smoczy zakątek rated it
5.0 ● Każdy umysł jest piękny, ale nie każdy działa jak powinien ● Thomas Arnold
Horyzont umysłu to thriller medyczny, a za thrillerami to ja nie przepadam. W każdym razie, jeżeli chodzi o filmy, a i po książki z tego gatunku sięgam ekstremalnie rzadko, o ile w ogóle. Skąd więc u mnie taka książka? „Naciągnął” mnie na nią sam autor podczas Wrocławskich Promocji Dobrych Książek...
Books by Thomas Arnold
On shelves
Share this Book
Need help?