logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Informacjonistka - Taylor Stevens
Informacjonistka
by: (author)
2.50 20
Zawrotne tempo, przemoc nieustannie tląca się w sercu Afryki - oto Informacjonistka - thriller z bohaterką, jakiej dotąd nie spotkaliście. Vanessa Munroe ma dość nietypowe zajęcie: handluje informacjami - drogimi informacjami. Wśród jej klientów są korporacje, przywódcy państw i osoby prywatne.... show more
Zawrotne tempo, przemoc nieustannie tląca się w sercu Afryki - oto Informacjonistka - thriller z bohaterką, jakiej dotąd nie spotkaliście.

Vanessa Munroe ma dość nietypowe zajęcie: handluje informacjami - drogimi informacjami. Wśród jej klientów są korporacje, przywódcy państw i osoby prywatne. Pewien teksański miliarder wynajmuje ją, by odnalazła jego córkę, która zaginęła kilka lat wcześniej w Afryce. Zaintrygowana zagadką zaginięcia dziewczyny Munroe wraca do krainy swego dzieciństwa, gdzie szybko odkrywa, że została zdradzona, odcięta od cywilizacji i pozostawiona na pewną śmierć. Żeby wydostać się z dżungli i uciec przed prześladującymi ją demonami, musi stawić czoło przeszłości, o której od dawna próbowała zapomnieć.

Autorka stworzyła wyjątkową postać - niezwykle inteligentnej, przenikliwej, silnej, ale i kruchej, walczącej o swoje miejsce w świecie pięknej kobiety - która będzie główną bohaterką także jej następnych powieści.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375105056
Publisher: Dom Wydawniczy REBIS
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Cirya
Cirya rated it
3.0 Informacjonistka
szczerze to strasznie męczyłam tą książkę, niby historia zapowiadała się ciekawie, opis i opinie czytelników były kuszące, no i Afryka w tle, a jednak czytało mi się mozolnie i dłuuuuugo chyba można lepiej spędzić czas :)
Pablos czytelnik
Pablos czytelnik rated it
2.0 Taylor Stevens - "Informacjonistka"
Bohaterką "Informacjonistki" jest młoda kobieta, która zawodowo zajmuje się nie tylko zdobywaniem, ale także późniejszym wykorzystaniem, sprzedażą informacji. Praktycznie na każdy temat, bowiem każda informacja jest dla kogoś cenna. Książka opowiada o kolejnym zleceniu Vanessy Munroe: należy odnaleź...
Books by Taylor Stevens
On shelves
Share this Book
Need help?