logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Inteligencja Emocjonalna - Daniel Goleman
Inteligencja Emocjonalna
by: (author)
Jubileuszowe wydanie światowego bestselleru Daniela Golemana "Inteligencji emocjonalnej" przynosi odpowiedź na nurtujące pytania, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nierzadko z trudem radzą sobie w... show more

Jubileuszowe wydanie światowego bestselleru Daniela Golemana "Inteligencji emocjonalnej" przynosi odpowiedź na nurtujące pytania, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, albo że osoby o wysokim ilorazie inteligencji nierzadko z trudem radzą sobie w życiu. Jeśli nawet pytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź, którą dokumentują najnowsze badania naukowe, obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odnoszeniu sukcesu życiowego. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, czyli od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych. Czyli - jak to określa autor - współczynnika inteligencji emocjonalnej.

show less
ISBN: 9788372782175 (8372782172)
Publisher: Media Rodzina
Pages no: 527
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Something to Ponder
Something to Ponder rated it
4.0 Emotional Intelligence: Why It Can Matter More Than IQ
Great book. The topic is relevant and the information easy to absorb. If you are looking to learn more about emotional intelligence to increase your leadership abilities or to apply to training modules, this is the book for you.
ism
ism rated it
4.0 Emotional Intelligence - Why It Can Matter More Than Iq
Another great book I lost thanks to my humanities professor. It was something I read in HS and I learned a lot from it. This isn't light reading but it's not very heavy like other psychobabble materials. Great reference for reports as well. Daniel Goleman is the real deal.
Kaethe
Kaethe rated it
Big duh. Are there people who think that scoring high on IQ tests indicates anything meaningful? Sure. Someone is always bringing up IQ as if it were a valid measurement of something besides an ability to take certain kinds of tests.
Other editions (1)
Books by Daniel Goleman
On shelves
Share this Book
Need help?