logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jajko z niespodzianką - Agnieszka Krakowiak-Kondracka
Jajko z niespodzianką
3.00 10
Powieściowy debiut scenarzystki serialu "Na dobre i na złe", który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów! Agnieszka Krakowiak-Kondracka jest mistrzynią snucia obyczajowych opowieści, czego dowiodła niejednokrotnie wyciskając łzy z całej rzeszy telewidzów i wzbudzając... show more
Powieściowy debiut scenarzystki serialu "Na dobre i na złe", który w każdą środę przyciąga przed telewizory sześć milionów widzów!

Agnieszka Krakowiak-Kondracka jest mistrzynią snucia obyczajowych opowieści, czego dowiodła niejednokrotnie wyciskając łzy z całej rzeszy telewidzów i wzbudzając uśmiech na ich twarzach. Taka też będzie jej pierwsza powieść - zabawna, miejscami smutna, chwytająca za serca i prawdziwa, jak życie.

Ada ma trzydzieści lat i sama wychowuje 3-letnią córeczkę. To już nie małe obciążenie, a dodać należy, że Julka ma nie w pełni sprawną rączkę, co bywa tematem drwin rówieśników i przysparza samotnej mamie nowych trosk. To jednak dopiero początek opowieści. Na kolejnych jej stronach na naszą bohaterkę czyhają - wszystkowiedząca babcia Irena, dobre przedszkole "stwarzające perspektywy", inni rodzice i eko-rodzice, duże wydatki, finansowe upadki i wzloty, flirty, miłosne spojrzenia, potencjalni narzeczeni i... były mąż.

Czy Ada odnajdzie miłość? Jak Julka zaaklimatyzuje się w "snobistycznym" przedszkolu z perspektywami? Czy razem stworzą szczęśliwą rodzinę?  

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2014
źródło okładki: http://www.wydawnictwoliterackie.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788308053409
Publisher: Wydawnictwo Literackie
Pages no: 252
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
3.0 Jajko z niespodzianką
Na wstępie pragnę podziękować Wydawnictwu Literackiemu za udostępnienie egzemplarza do recenzji. Książka ta jest debiutem powieściowym autorki scenariusza do jednego z najbardziej kultowych i ukochanych przez widzów seriali, mam tutaj na myśli produkcję "Na dobre i na złe". "Jajko z niespodzianką" t...
Books by Agnieszka Krakowiak-Kondracka
On shelves
Share this Book
Need help?