logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju - Mariusz Cieślik, Robert Górski
Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju
by: (author) (author)
3.38 20
”Ludzie zasadniczo nie czytają książek. Może dlatego, ze jest ich za dużo (tych książek) i nie wiedzą od której zacząć. Ta jest idealna na początek. Ani za mądra ani za głupia i są zdjęcia. Można czytać i jeść. Zapraszam do świata wielkiej litera... wielkich wyobrażeń o literaturze.” Robert... show more
”Ludzie zasadniczo nie czytają książek. Może dlatego, ze jest ich za dużo (tych książek) i nie wiedzą od której zacząć. Ta jest idealna na początek. Ani za mądra ani za głupia i są zdjęcia. Można czytać i jeść. Zapraszam do świata wielkiej litera... wielkich wyobrażeń o literaturze.”
Robert Górski

Chciał być kierowcą autobusu, piłkarzem i perkusistą, ale zły los uczynił go najśmieszniejszym człowiekiem w Polsce.

Robert Górski - lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i twórca większości jego skeczy - debiutuje jako autor książki, w której pierwszy raz opowiada o tym, dlaczego nie został poetą i jak to się stało, że został premierem. Tylko z tej książki dowiecie się kim naprawdę jest Badyl i z czego śmieją się Polacy.
Będzie Pan zadowolony. I Pani też!


”Okrutny los stawia pana Górskiego na mojej drodze co jakiś czas. Czasem nawet masochistycznie sam go sobie stawiam, prosząc go, żeby mi pisał teksty, które oczywiście przeważnie są bardzo słabe. Sobie jakoś pisze dobre, cwaniaczek...!”
Maciej Stuhr

”Robert Górski sprawił, że na pytanie „kto jest najlepszym polskim satyrykiem?” nie odpowiadam już bez zastanowienia - Stanisław Tym. Tak odpowiadałem przez dwa, a może trzy ostatnie dziesięciolecia. Myślę, że nadchodzi chwila, kiedy zacznę dodawać „i Robert Górski”.”
Jacek Fedorowicz


Specjalna edycja zawiera DVD z najlepszymi skeczami Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Będzie Pan podwójnie zadowolony!  

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788324022946
Publisher: Znak literanova
Pages no: 200
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Strona po stronie
Strona po stronie rated it
3.5 Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju
Czasem przychodzi czas, w którym nie mamy ochoty na poważną literaturę. Pragniemy oderwać się nieco od rzeczywistości i przeczytać coś lekkiego, okraszonego choć małą dawką humoru. I tę dawkę na pewno znajdziemy w książce Jak zostałem premierem. Dlaczego? Bo jej twórcy należą do znanego wszystkim Ka...
Books by Mariusz Cieślik
Books by Robert Górski
On shelves
Share this Book
Need help?