logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jedz, módl się, kochaj - Elizabeth Gilbert
Jedz, módl się, kochaj
by: (author)
2.58 30
...Jedz, módl się, kochaj to wspaniała książka. Szczera, płynąca prosto z serca, pełna przenikliwości i trafnych spostrzeżeń. Często kupuję ją przyjaciołom na prezent i wszyscy oni serdecznie mi za nią dziękują... (J. Caroll) Nim osiągnęła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert miała wszystko, o czym... show more
...Jedz, módl się, kochaj to wspaniała książka. Szczera, płynąca prosto z serca, pełna przenikliwości i trafnych spostrzeżeń. Często kupuję ją przyjaciołom na prezent i wszyscy oni serdecznie mi za nią dziękują... (J. Caroll) Nim osiągnęła trzydziestkę, Elizabeth Gilbert miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna, wykształcona, ambitna Amerykanka - męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była kobietą ani szczęśliwą, ani spełnioną. Nękał ją niepokój, smutek i rozterki. Przeszła przez wyczerpujący rozwód i popadła w ciężką depresję, przeżyła nieszczęśliwą miłość i całkowicie odrzuciła wszystko, czym, jak jej się zdawało, miała być. Jedz, módl się, kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za nasze własne zadowolenie z życia. Mówi również o przygodach, jakie mogą się przydarzyć kobiecie, która nie chce już dłużej starać się powielać utartych wyobrażeń. Jest to opowieść, która poruszy każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian. Prawa do ekranizacji kupiła wytwórnia Paramount Pictures. Główną rolę ma grać Julia Roberts. Elizabeth Gilbert jest autorką zbioru opowiadań Pilgrims (zakwalifikowanego do finału PEN/Hemingway Award), powieści Stern Men i ostatniej The Last American Man (zakwalifikowanej do finału National Book Award i National Book Critics Circle Award). Ostatnie pięć lat pracowała jako dziennikarka w ?GQ?, jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. Mieszka w Filadelfii.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375100747
Publisher: Rebis
Pages no: 490
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Arnika
Arnika rated it
0.0 Jedz, módl się, kochaj
Tylko pierwsza część o Italii daje się przeczytać. Ci Włosi, piękny Rzym, pyszne jedzenie i dźwięczny język... Ech, można się zakochać :) Natomiast kolejne części szły mi jak po grudzie i w końcu doszłam do wniosku, że nie warto się męczyć.
lacerta
lacerta rated it
1.0 Jedz, módl się i kochaj
Nie dałam rady. Przeczytałam jedną część i więcej nie mogłam. Książka mnie strasznie nudziła, za dużo bezsensownego, jak dla mnie, gadania. Fakt, można zaczerpnąć dużo informacji o Italii, ale to chyba jedyny plus jaki mogę znaleźć w tym momencie. Kiedyś pewnie wrócę do tej książki i dokończę ją, al...
CrowdedMinds a.k.a. Rita
CrowdedMinds a.k.a. Rita rated it
0.0
This is one of the books that I would normally not pick up out of my own. Just bought it at the airport (and thank god for free wi-fi!) to have some entertainment on my flight to Denmark. Heard a lot about it, curious to see what all the fuss is about!
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
3.5 Jedz, módl się, kochaj
Cudowna kobieca książka o poszukiwaniu drogi do własnego szczęścia, o odnajdywaniu siebie.
Other editions (3)
Books by Elizabeth Gilbert
On shelves
Share this Book
Need help?