logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Jestem nudziarą - Monika Szwaja
Jestem nudziarą
by: (author)
3.60 25
Powieść błyskotliwa, skrząca się humorem i traktująca o sprawach żywo nas dziś obchodzących, a do tego przewrotna. ?Jestem nudziarą? ? wyznaje na samym początku bohaterka powieści, Agata. ?I mam przerąbane? ? dodaje. No, faktycznie ? skoro wyemancypowana kobieta współczesna ?w wieku lat... show more
Powieść błyskotliwa, skrząca się humorem i traktująca o sprawach żywo nas dziś obchodzących, a do tego przewrotna. ?Jestem nudziarą? ? wyznaje na samym początku bohaterka powieści, Agata. ?I mam przerąbane? ? dodaje. No, faktycznie ? skoro wyemancypowana kobieta współczesna ?w wieku lat trzydziestu nie miała jeszcze ani jednego męża, spała tylko z czterema facetami, była zaledwie na trzech balach i nie zmieniła pracy ani razu, odkąd ją podjęła? ? powodów do dumy za bardzo nie ma. Ale co się odwlecze...Monika Szwaja ? jedna z najpoczytniejszych polskich autorek. Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się jej bestsellerowe powieści: Jestem nudziarą (2003), Zapiski stanu poważnego (2004), Stateczna i postrzelona (2005), Dom na klifie (2006).
show less
Format: paperback
ISBN: 9788374697545
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 360
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Tak wiele książek, a tak mało czasu.
Tak wiele książek, a tak mało czasu. rated it
2.0 Jestem nudziarą
Na początku dobrze się czytało, potem już dużo gorzej, pod koniec czytałam już dla samego dokończenia - to pamiętam. Pamiętam też, że zarówno opisy bohaterów, jak ich dialogi przypominały mi moje "przygody" z pisaniem z okresu gimnazjalnego. A więc: słabe!
moni
moni rated it
5.0 Jestem nudziarą
very funny and relaxing...
Other editions (8)
Books by Monika Szwaja
On shelves
Share this Book
Need help?