logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Joy - Jonathan Lee
Joy
by: (author)
2.50 10
Powieść nominowana w kategorii KSIĄŻKA ROKU 2012 według brytyjskiego „The Observer”. Zwykłe piątkowe popołudnie w kancelarii prawniczej londyńskiego City. Młoda utalentowana prawniczka Joy Stephens spada z tarasu widokowego, z kilkunastu metrów na marmurową posadzkę. Czy skoczyła? Czy może... show more
Powieść nominowana w kategorii KSIĄŻKA ROKU 2012 według brytyjskiego „The Observer”.
Zwykłe piątkowe popołudnie w kancelarii prawniczej londyńskiego City. Młoda utalentowana prawniczka Joy Stephens spada z tarasu widokowego, z kilkunastu metrów na marmurową posadzkę.
Czy skoczyła? Czy może spadła? Czy odzyska przytomność? Czy to nieszczęśliwy wypadek, czy próba samobójstwa? Czy „joy” zawsze oznacza radość?
Satyra na współczesne życie w biurze prawniczym, z kilkunastogodzinnym dniem pracy, olbrzymim stresem, tragikomicznymi rytuałami, flirtami i konfliktami, ale również do bólu prawdziwy obraz życia współczesnych trzydziestokilkulatków.  

źródło opisu: muza.com.pl
źródło okładki: muza.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788377585832
Publisher: Muza
Pages no: 352
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
Pewnego dnia Joy, ambitna prawniczka pracująca w korporacji, spada z biurowego tarasu widokowego na nie mniej biurową posadzkę. Co doprowadziło do tak nieszczęśliwego wypadku? Czy istnieją choć najmniejsze szanse na happy end? Książka była szumnie reklamowana jako „satyra na współczesne życie w bi...
Books by Jonathan Lee
On shelves
Share this Book
Need help?