logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Już mamy sześć lat - Alan Alexander Milne
Już mamy sześć lat
by: (author)
8.00 5
"Już mamy sześć lat" i "Kiedy byliśmy bardzo młodzi" - to zbiory wierszy, które autor Kubusia Puchatka napisał dla swojego synka Krzysia, a które mogą czytać wszystkie dzieci, zarówno te zupełnie małe, jak i trochę większe. Wiersze są różne: jedne to dłuższe bajki (np. Królewskie śniadanie), inne... show more
"Już mamy sześć lat" i "Kiedy byliśmy bardzo młodzi" - to zbiory wierszy, które autor Kubusia Puchatka napisał dla swojego synka Krzysia, a które mogą czytać wszystkie dzieci, zarówno te zupełnie małe, jak i trochę większe. Wiersze są różne: jedne to dłuższe bajki (np. Królewskie śniadanie), inne mają formę piosenek oraz obrazków z życia najmłodszych. W niektórych występują - Kubuś Puchatek i Krzyś.
Wszędzie, gdzie jestem, jest Puchatek
Przez całe, całe dni.
"Co robiłbym, gdyby nie ty" -
Mówię. "To fakt - mówi Puchatek -
Być w pojedynkę żaden raj.
We dwóch trzymajmy się my dwaj,
Zawsze we dwóch" - mówi Puchatek.

"Pisaliśmy tę książeczkę trzy lata bez mała. Zaczęliśmy ją pisać, kiedy byliśmy bardzo młodzi... a teraz mamy już sześć lat. Więc oczywiście pewne jej fragmenty wydają nam się dosyć dziecinne, prawie tak, jakby przez pomyłkę wysunęły się z jakiejś innej książki. Więc chcemy, żebyście wiedzieli: tytuł tej książki wcale nie znaczy, że książka jest o nas sześcioletnich przez cały ten czas. My do sześciu lat doszliśmy niedawno i nawiasem mówiąc, raczej zamierzamy nie mieć ich więcej."
A. A. Milne  

źródło opisu: http://www.proszynski.pl
źródło okładki: http://www.proszynski.pl
show less
Format: papier
ISBN: 8371808720
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 132
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (2)
Books by Alan Alexander Milne
On shelves
Share this Book
Need help?