logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kawalerem być - Mike Gayle
Kawalerem być
by: (author)
Nic nie wskazuje na to, by trzej dorośli synowie George’a i Joan Kawalerów wzięli wreszcie przykład ze swoich rodziców i ustatkowali się. Adam jest uzależniony od pięknych kobiet w krótkich minispódniczkach, które nie są najlepszym materiałem na żonę,Luke wciąż leczy zabliźniające się powoli rany... show more
Nic nie wskazuje na to, by trzej dorośli synowie George’a i Joan Kawalerów wzięli wreszcie przykład ze swoich rodziców i ustatkowali się. Adam jest uzależniony od pięknych kobiet w krótkich minispódniczkach, które nie są najlepszym materiałem na żonę,Luke wciąż leczy zabliźniające się powoli rany po burzliwym rozwodzie, a „młody” Russell jest zakochany w dziewczynie, której nigdy nie będzie miał.
Kiedy kilka miesięcy przed czterdziestą rocznicą ślubu Goerge Kawaler wyprowadza się z rodzinnego domu, twierdząc, że chce jeszcze raz posmakować kawalerskiego życia, wszystko przewraca się do góry nogami. Teraz Adam, Luke i Russell muszą uporządkować nie tylko swoje własne życie, ale również życie swoich rodziców… albo pozwolić, by jedyne uczucie, w którego niezmienność wierzyli, odeszło w zapomnienie.
Czy wszyscy bracia to beznadziejne przypadki, których nie da się już uratować? Czy może po prostu są z tych, co później dorastają?  

źródło opisu: Wydawnictwo Sonia Draga, 2011
źródło okładki: http://www.soniadraga.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375083293
Publisher: Wydawnictwo Sonia Draga
Pages no: 360
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Mike Gayle
On shelves
Share this Book
Need help?