logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kenshin, t.12 - Nobuhiro Watsuki
Kenshin, t.12
by: (author)
Manga przygodowa osadzona w realiach historycznych. Akcja rozgrywa się w 1879 roku w Tokio w erze Meiji. Wędrowiec Kenshin Himura to nikt inny jak legendarny "Siepacz Battosai - Krwawa Klinga" - niezrównany szermierz, który swoim mieczem wyrąbał drogę ku nowym czasom - erze Meiji. Dziś Kenshin... show more
Manga przygodowa osadzona w realiach historycznych. Akcja rozgrywa się w 1879 roku w Tokio w erze Meiji.
Wędrowiec Kenshin Himura to nikt inny jak legendarny "Siepacz Battosai - Krwawa Klinga" - niezrównany szermierz, który swoim mieczem wyrąbał drogę ku nowym czasom - erze Meiji. Dziś Kenshin zamiast prawdziwego miecza nosi sakabato - miecz o odwróconej, tępej głowni - gdyż przyrzekł sobie, że już nigdy więcej nikogo nie zabije.
Okina, przybrany dziadek Misao, ginie w pojedynku z Aoshim. Dziewczyna mianuje się nowym przywódcą O-Niwabanshu i przyrzeka sobie, że pomści dziadka i zniszczy Shishio i Aoshiego.
Kenshin z wielka determinacją uczy się u swojego dawnego mistrza Hiko techniki tajemniczego stylu Hiten Mitsurugi-Ryu, aby stać się niezwyciężonym w walce w wrogiem. Jednocześnie w więzieniu w Kioto Saito spotyka się z Sanosuke. Podczas przesłuchania Cho zdradza, że Shishio czyni przygotowania, by spalić miasto.
show less
Format: papier
ISBN: 9788323736714
Publisher: Egmont
Pages no: 192
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Nobuhiro Watsuki
On shelves
Share this Book
Need help?