logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kobieta do zadań specjalnych - Iwona Czarkowska
Kobieta do zadań specjalnych
by: (author)
3.00 10
Iwona Czarkowska powraca kolejną. zwariowaną i absolutnie kobiecą powieścią, w której humor i pogoda ducha okazują się być lekarstwem na wszystko. Zuzanna Roszkowska, na co dzień agentka nieruchomości, po godzinach kobieta zdolna do wszystkiego i żona prawie idealna, wyczekuje powrotu męża z... show more
Iwona Czarkowska powraca kolejną. zwariowaną i absolutnie kobiecą powieścią, w której humor i pogoda ducha okazują się być lekarstwem na wszystko.

Zuzanna Roszkowska, na co dzień agentka nieruchomości, po godzinach kobieta zdolna do wszystkiego i żona prawie idealna, wyczekuje powrotu męża z Londynu. Doktor Roszkowski wraca jednak tylko po to, by oznajmić żonie, że jego kontrakt został przedłużony. Jakby tego było mało, szef Zuzanny postanawia wysłać ją w półroczną delegację do „Miasteczka Wielkiego”, serca polskiej prowincji, które okazuje się być miejscem, w którym dzieje się więcej niż w niejednej metropolii!

Zu będzie musiała się zmierzyć z pewnym uciekającym trupem, pawianami cierpiącymi na depresję, bułgarską agencją towarzyską, sobowtórem Elvisa Presley'a i tajemniczym mężczyzną, który mierzy do niej... z armaty!" Oj, będzie się działo!!!  

źródło opisu: http://replika.eu/katalog_ksiazek.php?wyd=1&id3=263&k=Romans
źródło okładki: http://replika.eu/katalog_ksiazek.php?wyd=1&id3=263&k=Romans
show less
Format: papier
ISBN: 9788376740676
Publisher: Replika
Pages no: 231
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Aniutka 90
Aniutka 90 rated it
3.0 Kobieta do zadań specjalnych
Jeśli szukasz czegoś lekkiego, zabawnego na pochmurne i zimne wieczory ta lektura jest specjalnie dla Ciebie! Zabawne perypetie, mocno postrzelonej i zakręconej bohaterki dadzą Ci wiele uśmiechu na twarzy! Czekam na dalsze losy Zu. Polecam jak najbardziej.
Other editions (2)
Books by Iwona Czarkowska
On shelves
Share this Book
Need help?