logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kochana moja - Grabowska Barbara, Małgorzata Kalicińska
Kochana moja
5.00 10
Dwie kobiety. Matka i córka. Wzruszająca rozmowa o domu, patchworkach rodzinnych, miłości i zwykłych ludziach. Matka i córka. Dwie kobiety, a między nimi ocean. Kochana Moja to szczera i wzruszająca rozmowa najbliższych sobie osób. Obie tęskniące kobiety, są tak daleko od siebie, mama w Polsce,... show more
Dwie kobiety. Matka i córka. Wzruszająca rozmowa o domu, patchworkach rodzinnych, miłości i zwykłych ludziach.

Matka i córka. Dwie kobiety, a między nimi ocean.

Kochana Moja to szczera i wzruszająca rozmowa najbliższych sobie osób. Obie tęskniące kobiety, są tak daleko od siebie, mama w Polsce, a córka w Australii, a jednak tak blisko. Słowa są mocne, potrafią pokonać każdą odległość.

Basiu, Kochana Moja, Mamo, Mamuś, Córeńko… to piękne tytuły wspaniałych opowieści. O domu, patchworkach rodzinnych, miłości, tolerancji, pięknie i życiu w zgodzie z sobą. O rzeczach prostych i tych, trochę bardziej skomplikowanych. Jak to w życiu.

Basia Grabowska: z mamą można rozmawiać o wszystkim. Tęsknię za nią. Zawsze miałyśmy tyle tematów do obgadania, a tu nagle ocean wyrósł miedzy nami, a wraz z nim różnica czasu. Co począć? Pisać? No to piszemy. Dużo i na każdy temat. Bo Sami zobaczycie.

Małgorzata Kalicińska: Co za córę mam! Zawsze ceniłam Ją za mądrość, poczucie humoru i wrażliwość. To jest Piękny Człowiek. Tęsknię więc piszę - (trawestując Skaldów). To nasza rozmowa przez ocean.
show less
Format: paperback
ISBN: 9788379880225
Publisher: Filia
Pages no: 320
Edition language: Polski
Category:
Chick Lit
Series:
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
5.0
Najnowsza książka autorstwa Pani Małgorzaty Kalicińskiej jest już kolejnym tytułem autorki, który znalazł się na mojej prywatnej liście czytelniczej. Współtwórczynią niniejszej publikacji jest córka autorki Barbara Grabowska mieszkająca aktualnie w Sydney. Książka ta jest bardzo ciepłym i sympatyc...
Books by Grabowska Barbara
Books by Małgorzata Kalicińska
On shelves
Share this Book
Need help?