logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kochanka władcy - Pawło Zahrebelny
Kochanka władcy
by: (author)
1.50 10
Dalsze losy Roksolany, słowiańskiej perły w haremie, która teraz nosi imię Hurrem. Zostaje wybranką Sulejmana, dzięki niej ród sułtana ma przetrwać. Dziewczyna tęskni za rodzinnym Rohatynem, ale z godnością przyjmuje rolę sułtanki. Wydaje na świat syna Mahmeda. Otoczenie czeka na jej klęskę i z... show more
Dalsze losy Roksolany, słowiańskiej perły w haremie, która teraz nosi imię Hurrem. Zostaje wybranką Sulejmana, dzięki niej ród sułtana ma przetrwać. Dziewczyna tęskni za rodzinnym Rohatynem, ale z godnością przyjmuje rolę sułtanki. Wydaje na świat syna Mahmeda. Otoczenie czeka na jej klęskę i z ulgą przyjmuje narodziny kolejnego dziecka - córki.

"To, co powinni sie stać jej klęską, obróciło się w zwycięstwo. A zamiast oczekiwanego upadku następowało jeszcze wieksze wywyższenie".

Sułtan umacnia swą potęgę, a Hurrem w bólach rodzi kolejnego syna. Tymczasem wybucha bunt janczarów i musi opuścić Stambuł.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788380911291
Publisher: Ringier Axel Springer Polska
Pages no: 267
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Booka
Booka rated it
1.5 Kochanka władcy
CYKL: WSPANIAŁE STULECIE SULEJMANA (CZĘŚĆ II)"Kochanka władcy" to już druga część pięciotomowej serii książek traktujących o dziejach Sulejmana i jego haremu, którą przeczytałam.Tak, jak poprzednia, ta część również podzielona jest na rozdziały: dłuższe, krótsze, mniej i bardziej interesujące. I cho...
Books by Pawło Zahrebelny
On shelves
Share this Book
Need help?