logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Koledzy z klasy - Asumiko Nakamura, Magdalena Rokita
Koledzy z klasy
by: (author) (translator)
Koledzy z klasy to opowieść o pierwszym uczuciu dwójki chłopców, których z pozoru niewiele łączy. Historia opowiadana jest z perspektywy Hikaru Kusakabe, wyluzowanego i beztroskiego licealisty, który podczas lekcji muzyki, zauważa, że jest w jego klasie chłopak nie biorący udziału w próbie chóru.... show more
Koledzy z klasy to opowieść o pierwszym uczuciu dwójki chłopców, których z pozoru niewiele łączy. Historia opowiadana jest z perspektywy Hikaru Kusakabe, wyluzowanego i beztroskiego licealisty, który podczas lekcji muzyki, zauważa, że jest w jego klasie chłopak nie biorący udziału w próbie chóru. Jeszcze tego samego dnia okazuje się, że Rihito Sajou (bardzo ambitny i dość spięty chłopak) nie śpiewał, ponieważ nie potrafił zrobić tego poprawnie. Zaintrygowany nowo poznanym kolegą muzykalnie uzdolniony Kusakabe oferuje mu swoją pomoc w nauce śpiewu, dzięki czemu ta dwójka spędzać będzie ze sobą dużo czasu i lepiej się poznają. Jak rozwinie się ich znajomość? I czy zostaną dla siebie tylko kolegami z klasy?

Przy okazji warto wspomnieć, że nie jest to kolejna typowa opowiastka o miłości męsko męskiej a sposób rysowania autorki jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
show less
Format: miękka okładka z obwolutą
ISBN: 9788365229038
Publisher: Waneko
Pages no: 186
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
makhda
makhda rated it
4.0 同級生 [Doukyuusei]
4.5 starsI only watched the anime. It was really cute and sweet. It makes you go 'aawww'. Lovely.
Books by Asumiko Nakamura
Books by Magdalena Rokita
On shelves
Share this Book
Need help?