logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kosmiczna gra - Stanislav Grof
Kosmiczna gra
by: (author)
8.00 10
"Kosmiczna gra" to opus magnum psychologii transpersonalnej – dynamicznie rozwijającego się nurtu w psychologii, uwzględniającego duchowe potrzeby człowieka oraz jego relacje z kosmosem i światem natury. Stanislav Grof, jeden z najwybitniejszych współczesnych myślicieli i wizjonerów, przedstawia... show more
"Kosmiczna gra" to opus magnum psychologii transpersonalnej – dynamicznie rozwijającego się nurtu w psychologii, uwzględniającego duchowe potrzeby człowieka oraz jego relacje z kosmosem i światem natury. Stanislav Grof, jeden z najwybitniejszych współczesnych myślicieli i wizjonerów, przedstawia tu holistyczną wizję świata, w której najistotniejsze funkcje poznawcze pełnią tzw. doświadczenia holotropowe czyli różne formy odmiennych stanów świadomości.

"Kosmiczna gra" to poparta bogatym materiałem empirycznym opowieść o historii ludzkiej świadomości, która wraz z wykształceniem poczucia odrębnej indywidualności zapomniała o swym wykraczającym poza jednostkowe ograniczenia źródle. Grof opisuje w niej kuszącą, alternatywną wobec paradygmatu materialistycznego, wizję świata jako całości przenikniętej twórczą inteligencją. Świata, w którym rzeczą najważniejszą staje się poszukiwanie wizji i poszerzanie świadomości.  

źródło opisu: http://sklep.okultura.pl/stanislav-grof-kosmiczna-gra.html
źródło okładki: http://sklep.okultura.pl/stanislav-grof-kosmiczna-gra.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788388922435
Publisher: Okultura
Pages no: 264
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Stanislav Grof
On shelves
Share this Book
Need help?