logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Kot o burczącm brzuchu - Iwona Kiuru, Magdalena Hai, Teemu Juhani
Kot o burczącm brzuchu
by: (author) (illustrator) (translator)
2.00 5
Była sobie raz malutka dziewczynka, która spotkała wielkiego kota. A temu kotu przeraźliwie burczało w brzuchu. Im więcej jadł, tym bardziej był głodny. Pożarł już zwierzęta i ludzi, lasy i pola, wsie i miasta, a nawet gwiazdy i planety. Wypił całą wodę z rzek i mórz… Ale czy jedno stworzenie ma... show more
Była sobie raz malutka dziewczynka, która spotkała wielkiego kota. A temu kotu przeraźliwie burczało w brzuchu. Im więcej jadł, tym bardziej był głodny. Pożarł już zwierzęta i ludzi, lasy i pola, wsie i miasta, a nawet gwiazdy i planety. Wypił całą wodę z rzek i mórz… Ale czy jedno stworzenie ma prawo zjeść cały świat?

Czy dziewczynce uda sprawić, że brzuch kota przestanie burczeć? Czy może kot pożre dziewczynkę? I czy w ogóle jest lekarstwo na niekończący się głód?

Niezwykła, uniwersalna opowieść-baśń o zachłanności, która może unicestwić świat i o tym, że dziewczynki mają w sobie wielką moc, nawet te najmniejsze. Tekst uzupełniają nastrojowe, monochromatyczne i pełne zaskakujących detali ilustracje Teemu Juhaniego. Propozycja nie tylko dla dzieci.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788396609083
Publisher: Widnokrąg
Pages no: 48
Edition language: Polski
Category:
Childrens
Bookstores:
Books by Magdalena Hai
Books by Teemu Juhani
Books by Iwona Kiuru
On shelves
Share this Book
Need help?