logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
KÔT - Rafael Ábalos
KÔT
by: (author)
2.50 5
Mroczna przeszłość, groźne eksperymenty naukowe, wirtualna gra, od której zależą losy świata. Pewien starzec budzi się w średniowiecznym lochu przykuty łańcuchami do ściany. Nie pamięta, jak się tam znalazł, ale czuje, że nie należy do tej epoki, że pochodzi z XXI wieku. Nicolas i Bett... show more
Mroczna przeszłość, groźne eksperymenty naukowe, wirtualna gra, od której zależą losy świata.

Pewien starzec budzi się w średniowiecznym lochu przykuty łańcuchami do ściany. Nie pamięta, jak się tam znalazł, ale czuje, że nie należy do tej epoki, że pochodzi z XXI wieku.

Nicolas i Bett mieszkają w Nowym Jorku, chodzą do tej samej szkoły, są w sobie zakochani. Pragną dołączyć się do ekipy astronautów z NASA i biorą udział w projekcie wirtualnej Eksperymentalnej Szkoły Młodych Astronautów. Pewnej nocy do ich skrzynek mailowych zostaje przesłany tajemniczy wzór.

Młody inspektor policji z Nowego Jorku, Aldus Fowler, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci dr Hart, znanej neurolog, zajmującej się badaniem pamięci. Na jej dłoni znajduje się wypalony ogniem tajemniczy wyraz "Kôt".

Tak zaczyna się ta pasjonująca powieść, trzy wątki splatają się ze sobą coraz bardziej, w miarę jak historia się rozwija, aby pod koniec przynieść zaskakujące rozwiązanie.
show less
Format: papier
ISBN: 8372362289
Publisher: Philip Wilson
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Rafael Ábalos
On shelves
Share this Book
Need help?